Wpis z mikrobloga

  • 1025
Wracam z ciągiem dalszym historii Roberta i jego zagubionego po koncercie fagotów portfela :)
Udało nam się go zlokalizować na Facebooku dzięki znajomym znajomych znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapewne byłoby łatwiej, gdyby miał wpisane całe nazwisko zamiast dwóch liter.
Nauczka na przyszlosc: jak gubicie portfel to podawajcie pelne dane na Facebooku i wlaczcie możliwość wyszukiwania profilu przez obcych xD
Robert portfel odebrał w poniedziałek o 19, niecałe 2h po tym jak go namierzyliśmy.
Ślubu nie będzie, ale dostałam wino jako znaleźne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisując hurtowo hejkerom: nie mogłam mu wyslac/zawieźć dokumentów bo nie było żadnego z adresem. Gość mieszka osiedle obok, więc podrzucenie go nie byłoby problemem. W nowych dowodach jest miejsce urodzenia i organ wydający dokument.
Z odnoszenia dokumentów na policję/do banku mam kiepskie wspomnienia i miało to być ostatecznym krokiem gdybym nie nawiązała kontaktu z Robertem do poniedziałku wieczorem.
krave - Wracam z ciągiem dalszym historii Roberta i jego zagubionego po koncercie fag...

źródło: comment_1666379282f4EXezHsM9PHQrqOA6JGe9.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@krave Raz zostawiłem portfel na stacji i po 5 minutach miałem już na messengerze wiadomość od kasjerki. Potwierdzam ze facebook z pelnym nazwiskiem i opcją wyszukiwania przez obcych w takich sytuacjach ratuje życie.
  • Odpowiedz