Wpis z mikrobloga

  • 1025
Wracam z ciągiem dalszym historii Roberta i jego zagubionego po koncercie fagotów portfela :)
Udało nam się go zlokalizować na Facebooku dzięki znajomym znajomych znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapewne byłoby łatwiej, gdyby miał wpisane całe nazwisko zamiast dwóch liter.
Nauczka na przyszlosc: jak gubicie portfel to podawajcie pelne dane na Facebooku i wlaczcie możliwość wyszukiwania profilu przez obcych xD
Robert portfel odebrał w poniedziałek o 19, niecałe 2h po tym jak go namierzyliśmy.
Ślubu nie będzie, ale dostałam wino jako znaleźne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisując hurtowo hejkerom: nie mogłam mu wyslac/zawieźć dokumentów bo nie było żadnego z adresem. Gość mieszka osiedle obok, więc podrzucenie go nie byłoby problemem. W nowych dowodach jest miejsce urodzenia i organ wydający dokument.
Z odnoszenia dokumentów na policję/do banku mam kiepskie wspomnienia i miało to być ostatecznym krokiem gdybym nie nawiązała kontaktu z Robertem do poniedziałku wieczorem.
krave - Wracam z ciągiem dalszym historii Roberta i jego zagubionego po koncercie fag...

źródło: comment_1666379282f4EXezHsM9PHQrqOA6JGe9.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krave: To brzmi jak początek do takiej średniej miłości (na30%).
Już widzę w oczach wyobraźni jak idziecie do kabiny ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 16
Czyli co?

Świnka odniosła mu portfel, a ten nawet nie zaprosił do kabiny!?

Dobry boże, co się dzieje z tym światem...

@Bud_Bundy tak właśnie było. Nawet modżajto nie zamówił ( ͡° ʖ̯ ͡°) na swoje usprawiedliwienie mogę dodać, że
  • Odpowiedz
@Rzuku normalny emotikon


@krave: Ale emotikony zwykle mają oddawać nastrój i wyrażać emocje, daltego wyglądają jak twarz - od ( ͡° ͜ʖ ͡°) po XD, więc pytam po raz kolejny - jaki wyraz twarzy oddaje Xd?
  • Odpowiedz
@krave no ale nie przejmuj się. Widzę, że jesteś tu pierwszy raz, ja jestem drugi, dlatego wiem gdzie jest WC. Chwyć mnie za rękę, a zaprowadzę Cię do krainy rozkoszyyyy
  • Odpowiedz