Wpis z mikrobloga

@Zoyav: jak nie przeszkadza Ci zantagonizowanie jej to możesz coś w stylu
no jak tak ciągle się 'martwisz' o moją samotność to kiedy mnie gdzieś zaprosisz aby mi pomóc z problemem samotności?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Zoyav: Powinnaś odpisać: "Na co byli chorzy? Na biedę"? I zacząć jej opowiadać jak zajebiście wydaje ci się pieniądze których nie przeznaczasz na kaszojadów i inne gówna :)l
  • Odpowiedz
zacząć jej opowiadać jak zajebiście wydaje ci się pieniądze których nie przeznaczasz na kaszojadów i inne gówna :)l


@wyimaginowanaa: nie chcę mieć dzieci i nie zamierzam nigdy mieć, ale przyjaciół bym chciała mieć i noc wydać kilka dyszek np. na prezent urodzinowy dla kogoś
  • Odpowiedz
@Iskaryota: u nas w pracy dużo osób się ze sobą zaprzyjaźniło i spędzają ze sobą czas po pracy, jest nawet jedna para, kupili mieszkanie i ze sobą mieszkają
  • Odpowiedz
@Kressska: w pracy się zachowuje normalnie i przy ludziach takich rzeczy nie mówi jak ze mną rozmawia, ale po pracy mi często mi wypomina samotność i nie wiem sama co o tym myśleć, mam wrażenie, że trochę mi matkuje
  • Odpowiedz
@Kressska: nie, ja nigdy się nie przyznaję na żywo ludziom do samotności i nie żalę się z tego powodu, to ona zauważyła i ciągle schodzi na te tematy
  • Odpowiedz