Wpis z mikrobloga

@Zoyav:
A mi się wydaje że... ona może być zazdrosna :D
Przyjdzie nowa dziewczyna, do stałego "grona", młodsza, może ciekawsza, może będzie rozmawiać (!) z facetami z tej "paczki" ;]
Takie baby tak myślą.
  • Odpowiedz
jak ostatnio szła na rajd pieszy i jej powiedziałam, że pójdę z nią, to odpowiedziała "nie, bo my idziemy w parach stałą paczką"


@Zoyav: Najgorzej kiedy czujesz się samotnym i chcesz się gdzieś dokleić spotkać się z kimś a ktoś to zlewa. No ale tak człowiek uczy się szacunku do siebie, propozycje, pytania tylko raz i tyle.
Po tekście że odmawia Ci żebyś też poszła na ten rajd, nigdy więcej bym o to nie pytał, a jakby zaprosiła to bym odmówił.
Zobaczysz że jak Cię zaprosi i się zgodzisz to będziesz się czuła jak 5 koło u wozu i traktowana jako bagaż a nie ktoś równy, przez co ogólnie będziesz się czuła jeszcze
  • Odpowiedz
@Zoyav: Kasa sama w sobie daje dużo szczęścia. Bez kasy nie mogła by z tymi przyjaciółmi wyjść na miasto się napić czy zamówić pizze na wieczór, nie mogła by pojechać na wakacje czy kupić odpowiednich leków, albo pomoc rodzinie jak się coś stanie, śmieszy mnie takie #!$%@?
  • Odpowiedz