Wpis z mikrobloga

Mój naczelny komfederadzki dzban wykopu nie zawodzi. Pamietajcie. On broni pijanego posła PiS, który swojego czasu zaatakował nozem człowieka. Jednocześnie on uważa że #neuropa to #neuropis, ale sam pierwszy do podlizywania się partii i krytykowania samowoli i uprzywilejowania "Elit". Pod warunkiem że nie są z pisu czy konfederacji xD

Ponadto uważa że sytuacji z 0,3%promila nie można porównywać i bardzo dobrze że nieprzytomnego z 2 promilami sprzątnęli go z przystanku na wytrzeźwiałkę. Bo to jest prawicowe i zgodne z wartościami prawicy, nie to co ci lewacy xD

Logika L3stko. Nieprzytomny pijak prawicowy dobryyy, pijak lewicowy zuyyyy #hipokryzja

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazl3stko #neuropa #polska #bekazkonfederacji #dzbanywiary #polityka
grubson234567 - Mój naczelny komfederadzki dzban wykopu nie zawodzi. Pamietajcie. On ...

źródło: comment_1666347042jOXD3fuYKPsXv5zlUGPkZJ.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@L3stko: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam bólu, ból ty masz że uciekasz do safespace i blokujesz odpowiedzi XD
Natomiast kto tu z siebie robi.. cóż... Raczej wiele osób się twoim twierdzeniem nie zgodzi patrząc po Orce wyżej.

Ty nadal relatywizujesz. Ty nadal nie umiesz potępić patusa z pis i się ukorzyć. Ty nadal go w tym wątku konsekwentie próbowałeś wybielać i bagatelizować. To ty stawiasz się
  • Odpowiedz
@L3stko: A jednak już jesteś drugim Sorkiem. No cóż. Twój wybór. Bo kto tu został rozjechany argumentami, to powiedział bym że jadąc walcem, potknałem się o mały kamień na drodze. Nic mi nie zrobił, jadę dalej, a ty pokazujesz że jesteś odklejony od rzeczywistości xD

P.S to ty tworzysz 3 wpisy o mnie i ciągle tu wracasz <3 To miłość czy ten ból pod ogonem?
  • Odpowiedz
Jednocześnie on uważa że #neuropa to #neuropis, ale sam pierwszy do podlizywania się partii i krytykowania samowoli i uprzywilejowania "Elit". Pod warunkiem że nie są z pisu czy konfederacji xD


@grubson234567: nie zapominajmy, że jak zbanowl największego pisowca na wykopie to pierwszy poleciał go bronić przed moderacją xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
P.S to ty tworzysz 3 wpisy o mnie i ciągle tu wracasz <3 To miłość czy ten ból pod ogonem?

@grubson234567: a to swoja droga @L3stko ma dziwny zwyczaj śledzenia i odpisywania na wpisy i komentarze ludzi, których ma na czarno. Prawie jakby w owej czarno nie chodzi o filtrowanie treści, których nie chce on widzieć, albo.. nie wiem.. uniemożliwienie sprostowania jego bzdur u źródła, w jego wpisach?

Nie, konfedesekciarz by
  • Odpowiedz
@grubson234567: Olej to Miras. Szkoda zachodu. Każdy umie sobie wyciągnąć wnioski z tego przeczytał. Niektórzy żyją już we własnym świecie. I nic z tym nie zrobisz.
Myślę, że oni mają inny cel w tych zaczepkach a mianowicie chcą Ciebie sprowokować do jakieś wypowiedzi a potem będą to zgłaszać do moderacji. Wiesz, emocje nie są najlepszym doradcą.
  • Odpowiedz
@Sin-: JEdyna moja emocja dziś, to uwierz mi szczerzy uśmiech, do tego stopnia że się kumpel zaniepokoił dlaczego mam tak szerokiego banana na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to ze dziś znowu panel naruszeń będzie rozgrzany do czerwoności to wiem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz