Wpis z mikrobloga

Mój naczelny komfederadzki dzban wykopu nie zawodzi. Pamietajcie. On broni pijanego posła PiS, który swojego czasu zaatakował nozem człowieka. Jednocześnie on uważa że #neuropa to #neuropis, ale sam pierwszy do podlizywania się partii i krytykowania samowoli i uprzywilejowania "Elit". Pod warunkiem że nie są z pisu czy konfederacji xD

Ponadto uważa że sytuacji z 0,3%promila nie można porównywać i bardzo dobrze że nieprzytomnego z 2 promilami sprzątnęli go z przystanku na wytrzeźwiałkę. Bo to jest prawicowe i zgodne z wartościami prawicy, nie to co ci lewacy xD

Logika L3stko. Nieprzytomny pijak prawicowy dobryyy, pijak lewicowy zuyyyy #hipokryzja

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazl3stko #neuropa #polska #bekazkonfederacji #dzbanywiary #polityka
grubson234567 - Mój naczelny komfederadzki dzban wykopu nie zawodzi. Pamietajcie. On ...

źródło: comment_1666347042jOXD3fuYKPsXv5zlUGPkZJ.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
pięknie prętem po kratach przejechałeś.

@qluch: jeżeli to rozumiesz przez "ośmieszyłeś się i pokazałeś, że jestes kłamcą po raz 2137" to pełna zgoda.

Ty byś po prostu skasował każdy komentarz który nie byłby lizaniem Cię po jajach XD
  • Odpowiedz
Ty byś po prostu skasował każdy komentarz który nie byłby lizaniem Cię po jajach XD


@MglawicaKraba: tak cię to boli? To proponuję pisać jak człowiek a nie jak bydle. Komentarze typu

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd


albo:

"jesteś #!$%@?" / hatfu / spier*&laj


są według ciebie warte trzymania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać, że ruchy perystaltyczne jelit tylko ty możesz opisywać. Otóż z chęcią ja je mogę kasować.

Boli?

  • Odpowiedz