Wpis z mikrobloga

Mój naczelny komfederadzki dzban wykopu nie zawodzi. Pamietajcie. On broni pijanego posła PiS, który swojego czasu zaatakował nozem człowieka. Jednocześnie on uważa że #neuropa to #neuropis, ale sam pierwszy do podlizywania się partii i krytykowania samowoli i uprzywilejowania "Elit". Pod warunkiem że nie są z pisu czy konfederacji xD

Ponadto uważa że sytuacji z 0,3%promila nie można porównywać i bardzo dobrze że nieprzytomnego z 2 promilami sprzątnęli go z przystanku na wytrzeźwiałkę. Bo to jest prawicowe i zgodne z wartościami prawicy, nie to co ci lewacy xD

Logika L3stko. Nieprzytomny pijak prawicowy dobryyy, pijak lewicowy zuyyyy #hipokryzja

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazl3stko #neuropa #polska #bekazkonfederacji #dzbanywiary #polityka
grubson234567 - Mój naczelny komfederadzki dzban wykopu nie zawodzi. Pamietajcie. On ...

źródło: comment_1666347042jOXD3fuYKPsXv5zlUGPkZJ.jpg

Pobierz
  • 45
@deziom: dokładnie. Zobacz jakie ma duże zaangażowanie w obronę pijanego czarneckiego. @L3stko szczerze. Oferta z ministerstwa, czy nowa legitymacja się szykuje? xDDDDD

Standard. "Gdy swój" to jest mistrzem centryzmu i nie widzi problemu. Ale niech tylko spróbuje akcje odwalić np. Jeżdzacy rowerem Franek Sterczewski to jest pierwszym obrońcą moralności w Polsce xDDDD
grubson234567 - @deziom: dokładnie. Zobacz jakie ma duże zaangażowanie w obronę pijan...

źródło: comment_1666347536uRAsx7XouS89gVRsPr8PHa.jpg

Pobierz
@grubson234567: ty jesteś jednak zdrowo niepoukładany. Ja siedzę i próbuję zrozumieć twój - hehe - tok myślenia. Sin- wkleja jakieś zrzuty ekranu spraw, o których nie mam bladego pojęcia i co, oczekujesz że nagle zmienię zdanie? Postaram się napisać to najprościej jak tylko potrafię:

Gdyby na przystanku zasnął Biedroń - którego szczerze nie znoszę - napisałbym to samo. Picie alkoholu nie jest karalne. Ogarniasz? Jeśli dalej nie, to już nie mój
oczekujesz że nagle potępię gościa, któremu zasnęło się na przystanku, bo kiedyś miał obciąć nożem głowę misiowi


@L3stko: Pominąłeś fakt przemocy domowej z przytoczonego znaleziska i że była to groźba pozbawienia życia wobec domownika. A z nożem to zaatakował innego człowieka w którego sprawie toczy się postępowanie. No ale fakt. Nie spodziewam się z twojej strony refleksji. Ty z aparatczykowaniem już odpływasz gorzej niz sorek. Tyle że w stronę obrony pisu
Pominąłeś fakt przemocy domowej z przytoczonego znaleziska.


@grubson234567: a gdzie w tamtym znalezisku masz coś o przemocy domowej? Jest tylko o tym, że zwinęli go na izbę, garść informacji o izbie wytrzeźwień i krótka notka o samym pośle. Dlaczego znowu kłamiesz? Czy do tej przemocy domowej doszło w związku z jego zaśnięciem wczoraj na przystanku? Nie? No więc znów cierpliwie tłumaczę, że komentuję wczorajsze zdarzenie a nie jego życiorys.
@L3stko: Primo:

> Gdyby na przystanku zasnął Biedroń - którego szczerze nie znoszę - napisałbym to samo.


Właśnie świetny przykład zapodałeś. Bo biedronia cały czas atakujesz za sytuację gdy wychowywał się w pato rodzinie z przemocowym ojcem, bez znajomosci kontekstu, na uzytek wojenek politycznych. To jest wręcz perfekcyjny przykład twojej stronniczości i hipokryzji.

Secundo: To uzytkownik Sin w twoim wpisie podrzucił ci link o "misiu" i tam własnie był problem przemocy
Bo biedronia cały czas atakujesz za sytuację gdy wychowywał się w pato rodzinie z przemocowym ojcem


@grubson234567: znowu kłamiesz. Pokaż dowód na to, że "cały czas go atakuję". Ile to było razy? 10? 20? Ani razu go nie atakowałem. Zmyślasz! Była jedna dyskusja, w której przytoczyłem jakie muszą zajść przesłanki, żeby sąd mógł warunkowo umorzyć postępowanie. Cytowanie KK trudno nazwać atakiem.

To uzytkownik Sin w twoim wpisie podrzucił ci link o
znowu kłamiesz. Pokaż dowód na to, że "cały czas go atakuję"


@L3stko: I dodam tylko, że nie nie bedę ci robił lustracji komentarzy pod znaleziskami bo szkoda mi na to czasu - tam jest tego znacznie więcej. Ale zakładanie typowi własnego tagu gdzie co 2 post to atak z twojej strony w tym przytyki dotyczace właśnie tej przeszłości to jest XD z twojej strony w tym momencie.
@grubson234567: no i gdzie tam masz ciągłe ataki za "za sytuację gdy wychowywał się w pato rodzinie z przemocowym ojcem"? xDDDDDDDDDDDDDD

Ale zakładanie typowi własnego tagu


Z przykrością stwierdzam, że nie ja zakładałem ten tag. Natomiast naliczyłem 21 moich wpisów. Tyle @MglawicaKraba produkuje wpisów o Korwinie, ale chyba wciągu jednego dnia ( )

Znowu kłamiesz i marnujesz mój czas, więc nie odpisuj bo to i tak
Z przykrością stwierdzam, że nie ja zakładałem ten tag. Natomiast naliczyłem 21 moich wpisów. Tyle @MglawicaKraba produkuje wpisów o Korwinie, ale chyba wciągu jednego dnia ( )


@L3stko: XDDDDDDDDD Świetny argument. Następnym razem odpal listę top uzytkowników i zasłoń się że ktos inny produkuje czegoś więcej, o kimś innym, na inny temat.

Dobra EOT. Jesteś tak upartym aparatczykiem że szkoda na ciebie czasu. Żyj sobie w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Jesteś tak upartym aparatczykiem że szkoda na ciebie czasu.

@grubson234567: co imho czyni go nawet o 1 level niższym od tych wszystkich kleopatr, kulasow, sorkow - oni przyparci do ściany po prostu przestaną odpisywać. Nie @L3stko - on do samego końca będzie się gimnastykował, by udowodnić, że to nie jego ręka, że on wcale nie napisal tego co napisał na screenie, że jego wpisu które linkujesz nie są jego itpXD. Swoiste
Nie @L3stko - on do samego końca będzie się gimnastykował, by udowodnić, że to nie jego ręka, że on wcale nie napisal tego co napisał na screenie itp XD. Swoiste połączenie konfsekciarstwa, manii wielkości i braku jakiegokolwiek honoru, chyba tylko plackojad ma podejście ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MglawicaKraba: oczywiście tak wygląda technika zniechęcania w stylu neuropisowskich pracowników biur poselskich.

Powiem ci Mireczku, że nie martw się, wasze
Informacyjnie. Tchórz @l3stko dał swój wysryw po raz 3-ci i zablokował bym nie mógł odpowiedzieć. Bo koniec końców lepiej lizać się w #safespace gdzie nikt mu nie zaburzy urojeń xDDDD
Kto chce się pośmiać. Zapraszam. Wymyslenie tego fikołka po epickiej kompromitacji zajeło mu sporo czasu i trudu.
https://www.wykop.pl/wpis/68372899/w-nawiazaniu-do-mojego-wczesniejszego-wpisu-juz-po/