Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k #php
Postanowiłem przestać korzystać z PhpStorm i przerzucić się totalnie na vima. Dzisiaj udało mi się ogarnąć dobre podświetlanie składni za pomocą kilku wtyczek. Tylko musiałem przerzucić się z #vim na #neovim.

Konfigurowałem parę godzin ale to jest poświęcenie na jakie jestem gotów aby być niezależnym od korporacji.
tos-1_buratino - #programowanie #programista15k #php 
Postanowiłem przestać korzysta...

źródło: comment_1666306029IPjZCmBBQuUnbij90GZwDQ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: po czym znajdziesz jakąś inną rodzinę pluginów, która jest N razy szybsza i będziesz się uczył tego syfu od początku, tylko inaczej. Niestety podejście pluginowe nie działa, jeśli ich użycie jest skomplikowane (a w vimie to często nauka nowych kombinacji klawiszowych)
  • Odpowiedz
@croppz:
Jeszcze będę testował ten plugin w różnych sytuacjach. W tym momencie już to pozamykałem bo idę spać xD
Ale raczej jak mam wszystko w PHP 8 to powinno działać. Plugin też korzysta z PHP 8.
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: serio tak się męczyć dla 120 zł miesięcznie? Pewnie straciłeś na konfigurowaniu tego więcej niż jest warta roczna subskrypcja wszystkich appek jetbrains ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo ci się nudzi albo jesteś idealistą xD Tak czy inaczej szacunek, bo mnie by już #!$%@? strzelił na etapie instalacji Linuxa xD
  • Odpowiedz
@croppz: nie wiem, tyle mieli na stronie XD ja to w darmowym vs code robię to nie wiem. Więc tym bardziej dla 6 euro to mi by się nie chciało, ale rozumiem że to było dla idei, też czasami mam głupie pomysły których potem żałuje xD
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: co prawda teraz doczytałem że mam 40% rabatu za nieprzerwaną subskrypcję od ponad dwóch lat, ale 10 ełro też warto dać. Kup se storma, storm jest fajny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz