Wpis z mikrobloga

@ymkzz: to co najbardziej fascynuje mnie w tym portalu to jak jego użytkownicy wymyślają sobie jakieś totalnie z dupy rzeczy, nie mające absolutnie żadnego potwierdzenia w statystykach i potem klepią się po plecach i powtarzają to w kółko xD zmyślają całe sytuację, wymyślają sobie wyimaginowanych ludzi i opowiadają jacy oni są głupi (ci zmyśleni ludzie)

Powstają wokół tego tagi, ludzie stają się sławni poprzez pisanie w kółko tych samych pierdół

Zupełnie
@ymkzz: A mi się tam podoba, mam mieszkanie w kredyt, zaraz zaczynam wykańczać. Leżę sobie, różowa obok…mówiłem już ze zaraz będę wykańczał. Kredyt tez mam, ale sobie go spłacam. A k mam inne mieszkanie które oczywiście wynajmę i polowe kredytu mi spłaci. W sumie nie wiem po co to pisze, może się OP się #!$%@? XD XD XD XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: gowniaki były ale ze ten kraj to rudera to uciekli za granicę. Jak jesteś mlody to nie masz prawa glosu bo ilość emerytów i starych działów vie zagluszy. A jestes najbardziej golony podatkami które potem ida na innych. I dobrze niech wymiera