Wpis z mikrobloga

@muchatse: Zależy jaki lekarz. Taki dentysta to zazwyczaj zrobił specjalizację tylko dla łatwych $ i ma tyle poważania co każdy myszotłuk po bootcampach. Ale taki neuro czy kardiochirurg to wśród ludzi dużo bardziej respektowane stanowisko niż jakikolwiek programista.
@seanconnery: dla ciebie. Niemądre oceniać całą grupę przez jakieś tam pojedyncze doświadczenia. Idąc tym tropem, podobne opinie można wydać o programistach, że to zakompleksione piwniczaki z przerośniętym ego.\

wystawią ci diagnozę podobna do google'a albo za 200 zl wystawią receptę i elo


ty tak poważnie? xDD

@muchatse większość lekarzy z którymi miałem do czynienia sprowadzała się do tych czynności, prócz topki wyspecjalizowanych lekarzy i chirurgów nie uważam żeby ten zawód był czymś elitarnym, bo każdy kto wkuje encyklopedie może założyć fartuch, natomiast nie każdy kto spędzi setki godzin przy edytorze kodu będzie się do tego nadawał. inna sprawa, że zawód programisty też nie jest niczym elitarnym, po prostu dziś jako programista możesz zarabiać większe pieniądze niż lekarz nie
@seanconnery: To lekarze mają zazwyczaj wystawne domy, a nie programiści więc z tymi zarobkami większymi niż lekarze to bym się nie rozpędzał bo tak jest ale pewnie w przypadku jakiejś tam garstki najlepszych programistów w porównaniu z jakimś chirurgiem o sporym stażu pracy bo ty chyba masz takie wyobrażenie branży, że każdy programista zarabia over 20k i pławi się w luksusach.

ten jednak musi przyjąć odpowiednią ilość klientów z którymi musi
@muchatse:

no ja wiem, elitarne jest tylko programowanie xDDD


jakbyś umiał czytać to byś widział, że napisałem, że zawód programisty koło elitarnego nie stoi

To lekarze mają zazwyczaj wystawne domy, a nie programiści więc z tymi zarobkami większymi niż lekarze to bym się nie rozpędzał bo tak jest ale pewnie w przypadku jakiejś tam garstki najlepszych programistów w porównaniu z jakimś chirurgiem o sporym stażu pracy bo ty chyba masz takie
@seanconnery:

nie wiem, może wybrał tę drogę dla zarobków, negatywne opinie o lekarzach liczących 15 minut z ręką w zegarku od rozpoczęcia wizyty nie wzięły się znikąd


a dopuszczasz możliwość, że ktoś coś wybrał bo go to interesuje?

tak właśnie sugeruję, przykro mi xD

pokazujesz tu typowe ego kuca, który uważa, że klepanie cruda to jakiś rocket science no ale operacje na człowieku albo diagnostyka to wykucie paru książek i w