Wpis z mikrobloga

Ziobro właśnie odpalił „taśmy” na Tuska. 7 lat, zero przesłuchań, zero zarzutów, ale idealny poszlakowy kapiszon do zmiany tematu debaty po oskarżeniach ZP (#!$%@? Prawicy) o kolaborację z ruskimi przez kolejno: byłego szefa kontrwywiadu, redaktora śledczego Newsweeka i Tuska seniora.

Nie mogę doczekać się chwili, w której 0 trafi do Sztumu. Prokuratura pod jego rządami i Polska pod jego wpływem to najgorszy syf, którego nikt chyba nie był w stanie przewidzieć.

****

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
  • 20
Nie mogę doczekać się chwili, w której 0 trafi do Sztumu


@smieszalke: Póki co miał szansę trafić przed Trybunał Stanu. Za rządów PO. Niestety kilku posłów Platformy hehe zapomniało przyjść na głosowanie i rządząca wówczas partia... przegrała głosowanie. Nie przyszli m. in. Sikorski czy Kopacz. Kopaczowa tłumaczyła się w stylu ,,brakowało pięciu więc jakbym przyszła to i tak brakowałoby czterech", a Radzio do dzisiaj banuje na Twitterze za pytanie gdzie był
PiccoloGrande - > Nie mogę doczekać się chwili, w której 0 trafi do Sztumu

@smiesz...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Prokuratura pod jego rządami i Polska pod jego wpływem to najgorszy syf, którego nikt chyba nie był w stanie przewidzieć.


@smieszalke: tak było, nie zmyślam, wcale zero nie #!$%@?ł już za pierwszego PiS-u

@cotidiemorior: problem w tym, że PiS okłamał Polaków. Przypominam że ministrem sprawiedliwości miała byc Wassermann. Ziobro został mianowany po wygranych wyborach, wbrew deklaracji.
@smieszalke w rym całym #!$%@? Tuska medialnie, ciekawi mnie dlaczego żadne media go nie bronią ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeszcze kilka lat a te ścierwa polityczne wymrą, zacznie się nowa era ( ͡º ͜ʖ͡º) zmiana rządu nic nie da dopóki te #!$%@? żyją, a na szczęście zdechną jak każdy ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smieszalke: zero to nigdy nie powinien się w ogóle znaleźć w pobliżu polityki i osób decyzyjnych.
NO ale Kaczyński lubi takich oddanych nygusów bez rozumu i godności. I pozwala im robić kariery, nawet jeśli ostatecznie już ich nie lubi.