Wpis z mikrobloga

@Vader-Poland: generalnie konstrukcja została poprawiona, także ja tam jestem optymistycznie nastawiony, bo zawsze można oddać jeszcze raz na gwarancję. Mimo tych problemów jestem zadowolony i nie wyobrażam sobie zmiany na np. Applowe etui Magic Keyboard.
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Mireczku, czy po aktualizacji do iPadOS 16.1 masz problemy z blokowaniem iPada z klawiatury? Bo mi się zdarza, że muszę kilka razy kliknąć, a w szczególności w trybie Stage Manager.
  • Odpowiedz
@MrSkubiaK: Ja za to zauważyłem nowy problem - nie wiem czy pojawił się po 16.1 czy nie. Ale co jakiś czas wyłącza mi klawiaturę, nie reaguje ani na klawisze ani touchpad. Też tak czasami masz? Czy mam zacząć się martwić i szukać problemu?
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Hmm, z klawiaturą problemów nie mam (no może poza przyciskiem blokady po aktualizacji do 16.1 xD), ale od początku mam problem z touchpadem. Już w poprzedniej, którą kupiłem w grudniu gładzik nagle z dupy przestawał działać i aby go przywrócić do życia trzeba nacisnąć dowolny przycisk na klawiaturze. Ściągałem nawet aktualizacje z tej apki Logitech Control, ale nic nie pomaga i dalej się buguje (_
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Zauważyłem, że najczęściej ten touchpad się buguje, kiedy bateria jest w okolicy 100% i kiedy włączam tryb oszczędzania energii, a w zasadzie kiedy uruchamia się automatyzacja za to odpowiedzialna.
  • Odpowiedz
@MrSkubiaK: xD Ciekawe ficzery jak na sprzęt za prawie tysiaka. Czasami zastanawiam się, czy nie lepiej było mi wziąć tego medżik kiborda. U mnie też problem zaczyna się od touch pada. Z pierwszych obserwacji wynika, że problem się zeruje po wyklikaniu czegoś na klawiaturze, ale że zauważyłem to dopiero dzisiaj to wolę się podpytać.

Co do zasady dzieje się to wtedy jak odpalam tablet po uśpieniu.
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: Mi w magic’u brakowało klawiszy funkcyjnych, no i druga sprawa, że gładzik jest też w nim mniejszy. A poza tym Combo Touch robi jako etui, no ale przez te wszystkie problemy ostatnio znowu myślałem o magic keyboard, choć problem ze spasowaniem etui udało mi się rozwiązać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz