Wpis z mikrobloga

Hej mireczki,

Ciekawy jestem czy bylibyście zainteresowani #ama z ludźmi z organizacji charytatywnej zajmującej się ewakuacją osób zagrożonych linią frontu i pomocą humanitarną dla ludzi będących w pobliżu działań wojennych. Zespół dociera do miejsc, do których inne organizacje charytatywne nie chcą docierać.

Ja chętnie posłużył bym za tłumacza, a na pytania mogłyby odpowiadać albo osoba organizująca logistykę, albo/i wolontariusz będący na wschodzie Ukrainy.

Dajcie znać plusami, czy jesteście zainteresowani i ew. dajcie znać kogo wołać na znalezisko. Ze względu na trudne warunki (nie jest tak łatwo tam o stabilne połączenie internetowe) organizacja może mi zająć trochę czasu.

#ukraina #wojna #fundacja #ewakuacjaboners (nie bijcie za ten tag :P)
wykopovy - Hej mireczki,

Ciekawy jestem czy bylibyście zainteresowani #ama z ludźm...

źródło: comment_1666175098haGCSVKGnpDjYjzemGAwQX.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Zespół dociera do miejsc, do których inne organizacje charytatywne nie chcą docierać. - says who?

Pzdr z jednej organizacji do drugiej. Naprawdę, nie trzeba deprecjonować wysiłków innych NGO, żeby rozkręcić AMA.
  • Odpowiedz
@hejkat: @wykopovy: proponuję zamiast się brandzlować i deprecjonować inne organizacje nie robić wokół nich rozgłosu - nie służy to ich bezpieczeństwu. Spotkajmy się po zakończeniu wojny i chętnie zrobię AMA razem z tobą z pewnych powodów :)
  • Odpowiedz
Nie chcę w żaden sposób negować działań, ale może póki co szerszy medialny rozgłos mógłby zaszkodzić. Niech w AMA padnie jakaś informacja nt. miejsca/ daty i jakiś **uj doda sobie 1+1, dostanie dane jednego ze społeczników. Mogę się mylić, ale myślę (aczkolwiek mam taką nadzieję), że na froncie lokalnym ludzie wiedzą jakim organizacjom ufać? Gdzie szukać pomocy.
  • Odpowiedz
Ciekawy jestem czy bylibyście zainteresowani #ama z ludźmi z organizacji charytatywnej zajmującej się ewakuacją osób zagrożonych linią frontu i pomocą humanitarną dla ludzi będących w pobliżu działań wojennych.


@wykopovy: na pewno bardziej, niż takimi sponsorowanymi przez (hatfu) orlen z ich utrzymankami. Czegoś takiego jak się tutaj dziś #!$%@?ło, to jeszcze nie widziałem. AMA #!$%@? z odpowiedziami na pięć wygodnych pytań. Takie ama, to można zrobić żonie jak się
  • Odpowiedz
Dzięki za zainteresowanie, przedyskutujemy organizację takiej sesji i gdy będzie decyzja, że ją organizujemy, to poinformuję zainteresowanych.

@hejkat: Hej, dzięki za komentarz. Tu popełniłem błąd, za który przepraszam. W ich orginalnej wersji ma to zdanie inny wydźwięk: "do których większość innych organizacji charytatywnych nie dociera lub nie chce docierać." Warto będzie ich dopytać o szczegóły. Jak najbardziej nie jest to żadna konkurencja, im więcej ludzi i organizacji wykonuje tę ciężką
  • Odpowiedz