Wpis z mikrobloga

#usa #samochody #rozowepaski #mikrokoksy #motoryzacja #nieruchomosci #inzynieria
#niebieskiepaski #pracbaza #korposwiat #wynajem

Mam takie pytanie, co lepiej zrobić? Mam trochę oszczędności ale będą one rosły, bo jeszcze mieszkam z rodzicami (lv25). Zaczynam od zera i nie wiem, czy uzbierać sobie na fajne auto, czy ciułać nie wiadomo ile lat na wlasne mieskzanie/dom i dopiero potem auto. Na jakieś fajne autko mysle, że 50-60k moge dać. Jednak no fajnie byłoby sobie korzystać jeszcze z życia, a nie odmawiac sobie wszystkiego. Z tym mieszkaniem, to najbardziej boli, że nie za bardzo mam ochote spptykac sie u rodzicow z dziewczynami. To dla mnie tez srednio komfortowe. W aucie juz to przerabialem i to tez słabe. Plan mam na razie taki, by uzbierac na auto i potem sobie wynajmować i starac sie o coraz wyzsze zarobki.
A co do auta, co idzie dostac do 60k (najlepiej jakies Audi)?
Też dodam, ze z dziewczynami, ktore myslaly o czyms trwalym, to nie był problem, ze mieszkam u rodziców, same mieszkaly. Problem byl taki, ze ja nie chce nic na stałe i chce potajemnie sie spotykac z wieloma. Jestem pod tym wzgledem dyskretny i nie chcialbym, zeby rodzicie wiedzieli :P
  • 10
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: jesteś młody, pytasz o fajne auto, to kup sobie coś w stylu MX-5 a nie Audi dla dzieciatego Andrzeja w średnim wieku. Zaraz zaczniesz pytać o diesle

czy uzbierać sobie na fajne auto, czy ciułać nie wiadomo ile lat na wlasne mieskzanie/dom i dopiero potem auto


@LadnyChlopczyk: istnieje coś takiego jak wynajem i przy zbliżającej się trzydziestce (jeżeli nie masz gotówki na kupno domu mieszkania) mimo wszystko polecam
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk #!$%@? plan. Kupić auto i wynajmować to znaczy znacząco zwiększyć koszty życia. Odłożenie na własne lokum oddają się w takich okolicznościach minimum o dekadę. Odłóż najpierw na ziemię i kup działkę. Później odkładaj dalej. Jak już odłożysz to albo zaczynasz budowę, albo sprzedajesz działkę i kasujesz pieniądz.
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk
Mem designated shitting street.jpeg
Seba my son you must choose
- kredyt na mieszkanie który dewaluuje się w czasie, w okresie normalnych stop jest tańszy od wynajmu, zapewnia podstawowa potrzebę człowieka - dachu nad głową.
- Drogie Srałdi, z jeszcze droższymi naprawami które zarznie twoj budżet ale zapewnia lans
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: #!$%@? XDDDDDDDDD Chłop pyta o audi a oni tutaj jakieś #!$%@? hyundaie dacie czy inne gówna wykonane z plastiku i papieru XD No tak na pewno nowy najtańszy model taniej marki będzie taki sam w wygodzie i wykonaniu jak 10 letnia fura premium. Skromne 60 tysięcy a oni skomlą i się srają jakby zamiast dwóch mieszkań kupował Maybacha
  • Odpowiedz
@kowalzmetina jeżeli ktoś zdecyduje się na to by kupić sobie jakieś tanie w naprawie i eksploatacji auto to tak. Tylko w przypadku OPa raczej będzie to zamiana kilkuletniego Audi na kilkunastoletnie Audi które będzie studnia bez dna
  • Odpowiedz