Wpis z mikrobloga

Ma ktoś w ogóle linka do tych badań? Przeszukałem stronę akcji i ipsos ale do samego raportu nie jestem w stanie się dokopać.
  • Odpowiedz
wojny wszczynacie wy.

Co do reszty, nawet żal komentować, bo to jest nic w porownaniu do ilości zamordowanych czy zaginionych kobiet z rąk mężczyzn oraz do (...) mężczyzn z rąk kobiet.


@Sharlene: jakbym się kłócił z jakimś prawakiem xD

#!$%@? z faktami, twoje urojenia są najważniejsze :D
  • Odpowiedz
Ja stoję murem za ofiarami. Ale jak ktoś chce umniejszać ofiarom i robi z siebie ofiarę, którą wcale nie jest, to niech ma morde w kubeł.


@Sharlene: No, szczególnie, kiedy chcesz zakazać facetom wypowiadać się na ten temat, bo w Twoim mniemaniu za rzadko ich to dotyczy. Wtedy jesteś ZA WSZYSTKIMI ofiarami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do umniejszania ofiarom to zgoda. Niemniej kiedyś jak kobiecie
  • Odpowiedz
@Sharlene: chcesz mi powiedzieć, że Europejska Agencja, należąca do Unii Europejskiej przeprowadziła badanie na 42 tysięcy respondentek ze wszystkich 28 krajów Unii Europejskiej i sfałszowała wyniki celowo żeby Polska wypadła w nich najlepiej??? xDDD oto kwintesencja tagu #bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@hub_bub: nie wiesz jak były rozdysponowane te ankiety, może rozdzielili i to Polska wybrała własciwych respondentów. W naszym kraju jest najwięcej kombinatorstwa, więc tak, nie łykam tego
  • Odpowiedz
Może po prostu zapytajcie wprost wasze matki, siostry, kuzynki, ciotki, zamiast płakać i bajdurzyć teoriami, mimo że praktyka jest na wyciągnięcie ręki
  • Odpowiedz
@Sharlene:

A ty nie zawstydzisz mnie takim bzdurnym zarzutem


Chcesz, to uważaj to za bzdurny zarzut. Takim tonem dyskusji jedynie jeszcze bardziej zantagonizujesz obie grupy. Lewica walcząc w słusznej sprawie podciąga pod to jakieś pierdoły i robi z nich kwik na pół kraju przez co dostanie poklask tylko od już przekonanych, przekona garstkę, a wśród reszty jeszcze bardziej straci szacunek odc
  • Odpowiedz
kobiety spotyka więcej zła niż mężczyzn i nic tego nie zaklnie


@Sharlene: Ustawianie się w roli wiecznej, i wyjątkowej wręcz arbitralnie narzuconej roli ofiary musi być bardzo wygodne. Mogę się założyć że mnie spotkało w życiu więcej zła niż ciebie, i nie ma znaczenia że od facetów, bo jestem świadom że faceci wyrządzają więcej krzywd między sobą niż kobiety, natomiast nie masz prawa oceniać że mnie czy innego faceta spotkało
  • Odpowiedz
@magiczny_banan:
no i znowu, wszystko co piszesz najpierw przepuszczasz przez filtr spierdoxa, jak reszta.

Wyobraź sobie że jest osobny temat o tym, że kobiety molestują facetów i zlatuje się 20 kobiet które mówią, że to nieprawda, heheszki, przesady, ankiety mówią inaczej, a w ogóle to kobiety mają gorzej bo kobieta kobiecie faceta odbiła, zakonnica torturowała dziewczynki z domu dziecka.

Wy właśnie jesteście tymi kobietami w tym temacie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Aokx:

Biedne kobiety, bo to przecież tylko one są głównymi ofiarami przemocy w Polsce, a przynajmniej taki wydźwięk mają tego typu filmiki/artykuły.

Wiecie, że 99%+ mężczyzn doświadczyło w swoim życiu przemocy fizycznej, jeżeli dołączyć do tego nawet pociągnięcie z bara idąc
  • Odpowiedz
nawet zwykłe krzyki z budowy typu "hej cipcia pokaż cyce hehe"


@Alakecz: To jest jakiś mit utrwalony poprzez Polskie filmy z kategorii "te z Karolakiem". Serio słyszeliście żeby jakiś budowlaniec coś krzyczał do przechodzących dziewczyn? XD Może 15 lat temu.
  • Odpowiedz