Wpis z mikrobloga

@Niedobry: ogladalem, butle sam juz kilka razy wyciagalem ale jeszcze nigdy nie potrzebowalem jej potem wsadzic spowrotem xD w poradniku tez mowia ze przewody kruche ale jednak mu nie pękły, wiec chce sie dowiedziec jak czesta jest to sytuacja
@Niedobry: nie o pieniadze chodzi tylko mi sie nie chce do gazownika jechac a samemu narzedzi do tego nie mam xD najwyzej wyglusze wszedzie dookola a wnęka na koło zostanie na przyszłość. powiedzialbym ze do wymiany butli ale w 2032 to juz tego auta raczej miec nie bede
@LifeReboot: no w sumie to tak, butle wyciagalem juz wczesniej, na logike wkladanie to bedzie to samo tylko w odwrotnej kolejnosci xD pytanie brzmialo czy nic przypadkiem przy wyciaganiu nie uszkodze (butle wyciagalem z samochodow przeznaczonych do zgniatarki wiec ani mnie nie interesowalo czy cos uszkodze, ani sie specjalnie nie przygladalem czy cos uszkodzilem)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niedobry: @Wssid: @LifeReboot: dobra, okazało się że mam gazownika 600m od domu ( ͡ ͜ʖ ͡) krzyknął sobie 150zł za wyjęcie butli i późniejsze jej zamontowanie, odrazu go jeszcze poproszę żeby mi sprawdził instalacje bo usilnie próbuje odpalać zimny silnik na gazie i muszę za każdym razem go ręcznie wyłączać bo nie odpali. dzięki za pomoc miraski
@some_dev: chodzi o łączenie. miedziane są łączone baryłką którą skręcając się zgniata. To działa raz, bo z reguły trzeba dokręcić do samego końca. Może co prawda się zdarzyć, że zostało jeszcze trochę luzu do zgniecenia i uda się użyć jeszcze raz, ale ja się jeszcze nigdy nie spotkałem.
@r5678: czyli gazownik i tak byłby potrzebny. dzięki. może odrazu poproszę go o wymianę butli jeśli znajdę taką która mi odpowiada, bo poprzedni właściciel zamontował butle wyzszą o jakies 10cm niz wneka bagaznika i wyglada to przeokropnie xD