Wpis z mikrobloga

#sport #zalesie #mikrokoksy #yoga

Yoga ma chyba najbardziej #!$%@?ą otoczkę wokół siebie.
Część ludzi ubiera się co najmniej dziwnie, najlepiej jeśli już występują w leginsach.
A słownictwo? #!$%@? XD "Wdzięczność" "Praktyka" Jakbym słyszał Pieseła WOW, tylko on się nie rozciąga.
Dodatkowo magiczna otoczka otwierania własnej czakry i innych spraw zamkniętych.
Według mnie to zajebiste rozciąganie i ćwiczenie równowagi i tyle.
A co zbędne jest to już od złego pochodzi.
Elo
  • 10
@PorzeczkowyEryk:

siłownia ma chyba najbardziej #!$%@?ą otoczkę wokół siebie.
Część ludzi ubiera się co najmniej dziwnie, najlepiej jeśli już występują w leginsach albo top tankach z wystającymi sutami. A słownictwo? #!$%@? XD "motywacja", "poświęcenie", "progresja liniowa". Jakbym słyszał Pieseła WOW, tylko on nie ma planu treningowego.
Dodatkowo magiczna otoczka wychodzenia z przegrywu, miraż posiadania pasji, otwieranie się na ludzi i innych spraw zamkniętych.
Według mnie to zajebiste ćwiczenie i bieganie na
@PorzeczkowyEryk: @bdm_bq dobrze napisał ale dodałbym do tego mental. Podejście 100% albo nic walkę z demonami, walkę z własnymi słabościami, wywyższanie się ludzi którzy w piątek zamiast na imprezie są na siłowni xd(to jest moje ulubione bo przeciez jak trenuje nie moge mieć życia towarzyskiego i wypic piwa ze znajomymi xd). Dopóki ludzie( a tak właściwie młodzież/dzieci) nie rozumieją że siłownia to dla 95% społeczeństwa dodatek do życia a nie styl
@bdm_bq: nikogo raczej kto siedzi w sporcie dłużej niz pare miechów juz to nie rusza, tyle że ja mam taką przypadłośc że uwielbiam kłócić sie z idiotami haha. Pewnie jest to strata czasu ale szukając pozytywów jakby nie bany na dosłownie każdej grupce na fb to bym nigdy nie znalzał takiego miejsca jakim jest wykop i takich person jak miedzy innymi najlepszy Polski westsidowiec( ͡° ͜ʖ ͡°)