Wpis z mikrobloga

@bsl: Nie przesadzasz ani trochę, w szwajcarii dopiero od 4 lat w miarę powszechne są karty w sklepach, a wcześniej tylko gotówka. Takie coś jak paczkomaty to tam #!$%@? o tym śnią tylko.

PL jest zajebiście rozwinięta pod tym względem - www, internet, bankowość, elektronika, właśnie przesyłki.

To tylko na wykopie mogą stulejki narzekać, co zagranicę znają tylko z YT i tvn.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Outline: jednym z kilku plusów polski jest właśnie to że chętnie ogarniamy rozwiązania www i apki. płacenie , telefonu musi być/ paczka przez Apke/zamawiasz jedzenie? Przez Apke/ wymieniasz walute? Odpalasz revoulta i robisz to przez Apke. Polacy chcą ułatwiania sobie życia jak się da i gotowi robić wszystko z telefonu, chyba nigdzie tak się te tematy nie rozwijają
@stuparevic przypominam, że w Polsce mamy blik i InPost, gdzieś jeszcze są przelewy na nr tel i paczki w lodowkomacie? Poważnie: zaskoczyłeś mnie, a na przystankach nie ma takich biletomatow na kartę? Dziwię, bo w Krakowie raczej jest to ogarnięte, choć nie zawsze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krolwsi: stary to jest Poznań.mieszkajac jeszcze w granicach miasta dojazd do centrum autobusem to godzina 20 autem 15 minut bez korków bo debile tramwaj skończyli na Górczynie i #!$%@? w dupie południu poznania za to z drugiej strony są pociągnięte linie 30 km od centrum już ale #!$%@? w dup3 stronie Poznania gdzie pewnie 1/5 pracuje bo jest tyle.firm
słyszałem że kiedyś mieli taki odpowiednik naszego PayU czy innego przelewy24 że agent logował się na twoje konto bankowe, normalnie dawałeś mu dane, a on robił przelew za ciebie xD


@bolczan: SOFORT. To serio tak działało. Nie wiem czy nadal tak jest.

BTW coś mi się obiło o uszy, że UE pracuje nad jakąś dyrektywą dotyczącą płatności elektronicznych i mieli tam zabronić takich absurdalnie niebezpiecznych praktyk ale nie dam se nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
słyszałem że kiedyś mieli taki odpowiednik naszego PayU czy innego przelewy24 że agent logował się na twoje konto bankowe, normalnie dawałeś mu dane, a on robił przelew za ciebie xD

@bolczan:

Sofort. Dalej z tego korzystają. XD