Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MichuB: 9/10 parkomatów nie ma a parkuje w centrum/na Jeżycach/ Grunwaldzie i kilku innych miejscach i nigdzie nie ma ani jednego. Z tego co widzę to tylko jak świeża strefa parkowania to robią nowy który ma też na kartę
  • Odpowiedz
@Outline: co z tego jak splajtujecie wraz z tym kraikiem w ciągu kilku lat a Niemcy zawsze będą potęga

Przyszło polacteo i się jarają bo mogą płacić zblizeniowo (tu też można) ale za to leczyć się muszą prywatnie
No debile
No Pol
  • Odpowiedz
@stuparevic: Tak wygląda wprowadzenie demokracji przez USA. Teraz Ukraina będzie spłacać dług przez 5 pokoleń do banku centralnego FED wzamian za takie coś.
Nie zdziwię się jak Ukraina jako pierwsze państwo wschodniej Europy przejdzie w pełni na płatności bez gotówkowe.
  • Odpowiedz
@nathaliekill: U mnie w Elblągu też tylko karta miejska a biletomaty na wybranych przystankach. Ale jest też możliwość kupienia online w aplikacji skycash, a to nawet wygodniejsze niż kartą w tramwaju/autobusie. W poznaniu nie działa skycash?
  • Odpowiedz
@bsl: Nie wiesz o czym mówisz jesli masz takie zdanie o Niemiecim systemie bankowym i płatnosciowym. To jest niemiecka wersa polskiej bankowosci w 2005 roku.... Dramat dno.
  • Odpowiedz
SOFORT. To serio tak działało. Nie wiem czy nadal tak jest.

BTW coś mi się obiło o uszy, że UE pracuje nad jakąś dyrektywą dotyczącą płatności elektronicznych i mieli tam zabronić takich absurdalnie niebezpiecznych praktyk ale nie dam se nic uciąć, jak ktoś wie coś więcej to niech rzuci linkiem.


@medevacs: W Polsce to w ogóle nigdy nie miało racji bytu, bo banki od zawsze zabraniały podawania danych do logowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikka: nie mam zielonego pojęcia, ale trzeba brać pod uwagę że nie wszyscy chcą płacić online w telefonie, bo to np. osoby starsze albo najzwyczajniej w świecie nie chcą i mają do tego prawo. Ograniczanie dostępu do biletów papierowych jest bez sensu :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MichuB: w każdym innym normalnym mieście nie trzeba wyrabiać karty miejskiej żeby spędzić tam weekend bez stresu, a jak pisałam wyżej - nie każdy ma możliwość lub chęć kupowania biletów online
  • Odpowiedz
@nathaliekill: Dla podróżujących na weekend miasto wprowadziło bilet weekendowy (dobowy skasowany w piątek po południu obowiązuje do poniedziałku rana), wystarczy znaleźć jeden biletomat i nic więcej się nie szuka przez cały pobyt, czepiasz się na siłę - biletomaty są zawsze w najpopularniejszych miejscach miasta i w każdym węźle przesiadkowym
  • Odpowiedz