Wpis z mikrobloga

@mjjm: @Sylvath: @Kotouak:

W sumie muszę Wam powiedzieć, że jestem zaskoczony dotychczasowymi wynikami (93% dla opcji nr 1). Podejrzewałem że dla opcji nr 1 będzie więcej głosów, ale nie spodziewałem się tak dużej różnicy.

Sam mam klawiaturę na półce, bo w sumie przez całe życie miałem takie biurka w domu i chyba jestem do tego przyzwyczajony, ale dla mnie plusem tego rozwiązania jest to, że mam więcej miejsca na
@maciorqa: Przez lata miałem mysz na blacie a klawiaturę na półce, dzięki temu mam teraz odstającą łopatkę :D. Najwygodniejsze rozwiązanie dla mnie to zwykłe biurko na którym trzymam klawiaturę i mysz. Można się spokojnie przysunąć i wygodnie oprzeć przedramiona na biurku, półka nie daje takiego komfortu.
@Wight: Jak masz odstająca łopatkę? :D Ja mam tak klawiaturę i myszkę całe życie i wydaje mi się, że wszystko jest ze mną ok. xd

No ja właśnie teraz sobie potrzymałem ręce na blacie biurka i odniosłem wrażenie, że jest mi niewygodnie, nawet jak ustawiłem sobie wysokość krzesła na maksimum. Chociaż dziwne jest to, że nie mam problemu z trzymaniem prawej ręki na myszce, ale jak potrzymałem obydwie dłonie na blacie
@Kotouak: Powiedzmy że kiedyś grałem dużo więcej, obecnie sporadycznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Częściej używam komputera do przeglądania internetu czy nauki programowania, czyli po prostu pisania.
@Wight: Jak mam wolne to podobnie, jakieś 10 godzin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie mam żadnych problemów z rękami czy nadgarstkami. A jak potrzymałem teraz łapy przez jakiś czas na blacie biurka i udawałem, że stukam w klawiaturę, to było mi niewygodnie.
@maciorqa: tylko i wyłącznie na blacie, a tym bardziej na blacie jak mam jeszcze papiery jakieś czy ten wysuwana część na klawiature się nie blokuje i wszystko zaczyna jeździć, pomyśl szatana...