Wpis z mikrobloga

Sporo latam po Europie, ale trasy między PL i UK to jest jakiś osobny level. Przesiadanie się, zamienianie miejscami, #!$%@? samolot opóźniony a nie można usiąść bo Grażynka się zamieniła z Ignacym a Janusz, okazuje się, nie może siedzieć na miejscu które zwolniła mu Bożenka, bo jednak ktoś musi siedzieć z dzieckiem, itd. I stoisz jak debil na środku samolotu i nie możesz przejść, bo januszeria zamiast usiąść na swoich miejscach robi jakieś inby.

A nie zaczynam nawet o dyskusjach pasażerów ze stewardessami, jak okazuje się że w rzędzie awaryjnym trzeba założyć kurtkę xD
#uk #podroze #ryanair
  • 34
jak te debile zaczynają klaskać po lądowaniu

@misiek333: klaszczą/klaskały też inne nacje, polacy juz raczej nie. Leciałem z czechami i klaskali a poza tym zostawili taki syf w samolocie ze glowa mala.

Sprzedaż alkoholu, fajek, kosmetyków, zdrapek.


@groman43: Potwierdzam, ale znow, to nie tylko ryanair
Nawet nie chciało mi się czytać po tym jak 3 posty z rzędu były o klaskaniu, odezwały się "fajnopplaki" łanabi xD że oni ta polslascia gardzą, wyście chyba wsiury jedynie w jakimś #!$%@? byli. Klaska cały świat, szczególnie południowe nacje. Mam zawsze bekę z tego w sensie z was podludzi którzy zawsze nasraja we własne gniazdo. W dupie byliście i gówno widzieliście. (Sam nie klaskam bo mi się nie chce)
@RozkalibrowanaTurbopompa klaskanie to tam #!$%@?, reklamowanie perfum rozumiem, taką mają politykę, zakładanie kurtek w rzędzie awaryjnym, takie procedury

ale te #!$%@? zamiany miejsc no #!$%@? mać xd jak już wszyscy weszli na pokład to pół biedy, ale te kombinacje i tarasowanie przejścia w trakcie boardingu to dramat. Samolubne bydło
chcą to niech sobie klaszczą.


@UwagaWykopy: No nie ma zakazu. Ciekawi mnie tylko czy tez klaszcza jak im pani w miesym ukroi dokladnie tyle ile chcieli.
Jakos tez nie widzialem klaskania jak sie autobus na przystanku zatrzymuje.