Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kerdian: nie zemszczą się. Znam przynajmniej dwie osoby ktore odpowiedzialy na takie wiadomosci po parunastu miesiacach i dostaly prace i to calkiem dobrze platne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek:

kilkunastu albo kilkudziesięciu tysięcy

Milionów* Rekruterka jak dostanie tysiąca to już nie ma źle, to nie jest polecanko jak dla plebsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za odpisywanie bym się pewnie nie obrażał, sam z reguły odpisuje hurtowo raz na x tygodni ¯\_(ツ)_/¯
Ale pewnie wziąłbym pod uwagę, że ktoś jest mało responsywny. Ja staram się chociaż te kopiuj wklejki wysyłać.
@kerdian: też nie odpisuję, nie mam na to czasu. Mam chyba z 30 nieodczytanych wiadomości. Raz jedna jak nie odbierałem telefonu to 3 dni z rzędu dzwoniła. Sam sobie odpowiedz czy się zemszczą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: O tym, że mam babę w rekrutacji, a sam już parę działów rekrutacyjnych większych firm widziałem, może nie tyle od środka, co stojąc zaraz obok.
One nie dostają wielokrotności naszych pensji - przynajmniej w lwiej większości, chociaż tutaj już zależy od strategii firmy - i chyba kolega Cię oszukał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jestem przekonany, że wiesz lepiej, a ja nie mam ochoty się bić
@kerdian: jak masz w profilu status: 'nie szukam pracy' to dlaczego maja miec pretensje? Bardziej to Ty powinienes miec pretensje, ze spamuja zamiast respektowac, ze aktualnie nie szukasz nowych ofert