Wpis z mikrobloga

tag mojej bezocznej kici - #kotkawandzia

w skrócie: nie ma oczu, bo miała koci katar i znaleźli ja za późno (w komentarzu wkleję zdjęcie z fundacji, ale innego kotka - w takim stanie znajdowane są kotki na wolności, kiedy w porę nie otrzymają pomocy :( dlatego tak ważna jest kastracja/sterylizacja i trzymanie kotów tak jak być powinno, mimo tego co czasem próbują bełkotać ludzie nie mający pojęcia o czym mówią, no i mówienie o tym zgodnie z prawda i trzymając się faktów innych, niż ten ze kot to drapieżnik i nie wytrzyma nie mogąc zabić jakiegoś zagrożonego gatunku zwierzaka/ptaka.

Dziękujemy w imieniu Wandzi, którą znaleźli za późno, a której zrobiłam dzisiaj piękne zdjęcie, jak do dowodu
()

#koty #kot #pokazkota #zwierzaczki #zwierzeta
czaszkopranie - tag mojej bezocznej kici - #kotkawandzia
 
w skrócie: nie ma oczu, ...

źródło: comment_1666018875n0OJOajlmObTTxXVKm5b4g.jpg

Pobierz
  • 29
@czaszkopranie: tak to czasem wygląda, zdjęcie z fundacji Ja paczę sercem, ratują takie małe ślepe bidy i często wstawiają zdjęcia przed/po (,)
Wandzia również pochodzi z tej fundacji i bardzo polecamy - pani która się nią zajmowała często pyta jak się miewa i chce zdjęcia ( ʖ̯) robią cudowna robotę, dotarło do mnie ze nie mogłabym uczestniczyć w drodze do zdrowia
czaszkopranie - @czaszkopranie: tak to czasem wygląda, zdjęcie z fundacji Ja paczę se...

źródło: comment_1666019026z61qMffQ4jSG6Qk7sz7Wec.jpg

Pobierz
@czaszkopranie: I jak sobie kotek radzi w domu?
Ja dwa lata temu przygarnąłem kitka z fundacji. Jak go znaleźli i go przygarnąłem był tak wychudzony, że między sobą wołali na niego Oświęcimek (,) No ale, zrobili co się da żeby go uratować i w karcie nazwali go X-men <3
No i Kitek żyje sobie z nami, co prawda do weta trzeba częściej niż ze zdrowym kotem, ale
@TouchMTraLaLa: maja kilka kuwet, nie potrzebuje prowadzenia, wstaje i idzie do której chce, nie ma żadnych wypadków, już jak była kocim bąblem to ją nauczyli w tych domkach tymczasowych i w ogóle, tylko po sterylizacji gdy nosiła kaftanik, tak jej przeszkadzał ze kimala czasem w kuwecie XD ale to był bardzo przemyślany ruch bo daleko nie miała przynajmniej
Nie no, wyciągaliśmy ja od razu