Wpis z mikrobloga

W wynajmowanym mieszkaniu zepsuła mi się zmywarka. Napisałem do właścicielki o problemie, powiedziała że się tym zajmie. Minęły prawie 2 tygodnie, reakcji brak. Piszę ponownie, mówi chamsko że ona jest w pracy i nie ma czasu się tym zająć.
W umowie mam tylko, że za takie naprawy odpowiada właściciel mieszkania, więc nawet jakbym chciał to nie mogę nic zrobić. Nie mam zapisu w jakim terminie ma naprawić.

Mogę cokolwiek zrobić? Właścicielka mocno nieprzyjemna.

#wynajem #nieruchomosci
  • 12
@noslimE: babka jest cięta, wyśmiałaby mnie jakbym coś takiego napisał.

@marsjanin2012: nie mam tanio, a umowę mam terminową i problem polega na tym, że tym że zwleka umowy nie łamie :(
Zaproponowałem, że ja ogarnę i się odliczy od czynszu, ale nie zgodziła się, bo nie.
@OlekAleksander: ^

@bero33bb: najem okazjonalny, w umowie mam zapisane wysokie odsetki za opóźnienia w czynszu, nie widzi mi się mieć komornika nad
@Jurix: no to ciezka sprawa, moglbys napriawc sam, moze to cos prostego (elektroda poszukac) ale z kolei jak cos rozwalisz bardziej to jeszcze gorzej. Wynajales z konkretnym wyposazeniem i wg mnie naprawa powinna zamknac sie w 2 tygodnie by stan nieruchomosci byl jaki w umowie. A co bedziesz sie z nia szarpal to bedzie jeszcze gorsza bo taki typ, moglbys zaproponwoasc aneks obnizajacy cene najmu do czasu naprawy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marsjanin2012: @Jurix: może zmniejszenie wysokości najmu ze względu na warunki niezgodne z umową? Zmywarka jest zepsuta, obniża to komfort użytkowania mieszkania. Jak jest problem z internetem/telewizją to każdy dzień awarii jest odliczany od miesięcznego kosztu usługi. Przynajmniej w teorii;)