Wpis z mikrobloga

Mirki, obserwujecie tag więc już wiecie, że pojawiła się nowa persona w universum geopolitycznym - kolejny doktor, też nosi okulary, nie jest jednak prawnikiem a język jakim się posługuje nie jest tak kwiecisty i pełen romantycznych nawiązań do naszej przeszłości a on sam ma prezencję czterdziestoletniego alkoholika po dwóch rozwodach to mimo wszystko sprawdziłem najpopularniejszy film na jego kanale (najwięcej wyświetleń) gdzie gościu sobie normalnie robi lajwa i na żywo komentuje te ogólniki Bartosiaka w rozmowie z Zychowiczem.

Po prostu XD, typ bierze książkę i bez większych przygotowań jedzie sobie jak z ku*wą, na żywca merytorycznie masakrując ten popgeopolityczny wysryw "Nadchodzi III wojna światowa". Coś pięknego, polecam przesłuchać (są smaczki typu rzucanie pod nosem "Ja #!$%@?ę" kiedy dzwoni kurier) i wyrobić sobie własną opinię.

Sam wzbraniałem się przed sprawdzeniem czegokolwiek co nagrał bo myślałem że to jakiś patogeopolityk przebierający się za Bartosiaka ale przemogłem się i muszę powiedzieć że to była jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie. Sekcie Pana Jacka dziękuję za uczestnictwo i również zachęcam się przemóc i obejrzeć/przesłuchać chociażby ten jeden film i dopiero wtedy wyrazić swoją opinię.

Moja na przykład jest taka, że Pan Napierała powinien skupić się na historii, która jest jego prymarną dyscypliną i w której nie ma tyle miejsca na sympatie i antypatie, które biją od Niego tak samo jak od Bartosiaka, Zychowicza, Wolskiego itd. Właściwie chyba tylko Wojczal skupia się na analizie danych a nie wybieraniu strony i stawiania tez na korzyść wybranej strony, jednak gość jest nudny jak flaki z olejem i dopóki czytam artykuły to jest git ale kiedy mam go słuchać to zwyczajnie zasypiam bo mówi tak nieciekawie.

#bartosiak #zychowicz #wojczal #wolski #napierala #geopolityka #pasta
n.....e - Mirki, obserwujecie tag więc już wiecie, że pojawiła się nowa persona w uni...

źródło: comment_1665993823xSmgO1bLv7pnYPaVJAdoiM.jpg

Pobierz
  • 3