Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
890 553 + 64 = 890 617

Drugi dzień z nowym nabytkiem, trasa której nie lubiłem jeździć nawet gravelem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trudny teren, rozorany nie wiadomo przez co, kiedyś tam zaliczyłem pięć gleb jednego dnia ( ͡ ͜ʖ ͡) Jak popada, to glina masakryczna. A takto podjazdy, zjazdy, koleiny, kamienie, piach - o dziwo przy prawie 30 km/h wjechałem w piasek i nawet tor jazdy się nie zmienił :D
Ogólnie ciężko, nogi bolom. Myślałem, że na mtb będzie szybciej i łatwiej w takim terenie, niestety jest tylko łatwiej :( Choć nie do końca.
Pierwsze na zmianę lecą gripy, łapy bolą masakrycznie. Następne będzie siodło XD
No i #!$%@?ę XD Podjazd na Tenczynek od strony lasu jest nie do zdobycia XD Fajnie szło, ale połączenie tak chorego nachylenia i tak wystających korzenie jest nie do przejścia XD

#rowerowyrownik #rower #rowery #rockrider #mtb

Skrypt | Statystyki
  • 12
ale połączenie tak chorego nachylenia i tak wystających korzenie jest nie do przejścia


@guru8: spuść ciśnienie do 1,8 bar jak jeździsz na dętkach, ew. jak na mleku do ok 1,5 i spróbuj jeszcze raz, powinno się udać, no chyba, że nachylenie to 45°
Plus mega wystające korzenie


@guru8: korzenie to faktycznie problem, ale można go trochę złagodzić właśnie ciśnieniem, a po wykresie u Ciebie na stravie wygląda, że powinno się to dać podjechać, ale tylko na siodle najprawdopodobniej. Ale to tylko teoria ¯\_(ツ)_/¯ Mocy Ci zabrakło, czy gubiłeś trakcję?
@PrzekliniakCQ: Przyczepności akurat jakoś nie brakowało, mocy w sumie też, bardziej tchu, wcześniej już się musiałem zatrzymać żeby oddech złapać. Efekty braku jeżdżenia i chorób. Końcówka jest masakryczna, tam się ciężko rower targa, a co dopiero wyjeżdża.
Na końcu się sam zatrzymałem przed korzeniem i dobrze zrobiłem bo jeszcze trzy osoby schodziły i dwóch gości zjeżdżało na rowerach