Wpis z mikrobloga

Mirki skończyłem właśnie #gothic 1. Zabieram się od jutra za Gothic 2. Pierwszą część przechodziłem na dodatku "Gothic 1 definitive edition". Możecie może polecić jakieś dodatki do drugiej części, które nie zmieniają jakoś mocno rozgrywki, ale polepszają grafikę i łatają błędy?
#gry #staregry #steam
  • 10
@Wikariush: Dokładnie dużo nie pamiętam, ale ma trochę fajnych dodatków do rozgrywki, takie fajne rozszerzenie podstawki, zobacz na stronę z spolszczeniem bo tam Ci powiedzą wszystkie główne zmiany i wtedy oceń czy to jest wystarczająca ilość nowości dla ciebie albo czy nie jest to zbyt dużo dla Ciebie. Mi się ten mod bardziej kojarzył z takim fajnym dodatkiem do podstawki a nie jak taki returning czy przeznaczenie co dużo mieszały itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wikariush: Jak grafikę to dx, ale nie wszystkim się podoba i czasami buguje. Nic lepszego w temacie nie ma. A większość bugów naprawiają podstawowe fixy.
Natomiast jeśli chcesz trochę dodatkowych treści do nk to nic godnego polecenia nie ma bo razem z takimi modami pojawiają się nowe bugi i tu nie ma wyjątków.
@Wikariush: jak z nocą kruka to nostalgic edition :
Masa poprawek błędów z podstawki (Fizzbans Scriptpatch, Lord Sargons Scriptpatch itd.)
Możliwość „bezgildyjnego” przejścia gry
Możliwość usmażenia wszystkich kawałków mięsa naraz
Możliwość użycia od razu bonusów do statystyk postaci
Naprawa tysięcy wadliwych obiektów
Nowe animacje, bronie, pancerze, potwory, przedmioty, umiejętności, zaklęcia itd.
Nowe dialogi z oryginalnym dubbingiem
Pokazywanie pełnych nazw przedmiotów w świecie (np.