Wpis z mikrobloga

@sprawca_komfortu 1 tabletka 0,25 mg przed snem. Wcześniej inna babka dala mi akineton na drzaca powiekę i od tego się zaczęło, nerwica jakąś i leki mnie wzieli, nigdy nie mialem czegoś rakeigo
@masur1:

Akineton na drżącą powiekę

O kurde stary, kto to Ci wypisał
Powiem tak - minie z czasem, ale w benzo to się nie wpieprzaj, na szczęście masz niska dawkę ale bierz to jak najrzadziej. Idź po inne leki, ale omijaj neuroleptyki z daleka (np ketrel) bo będziesz warzywem
@Jakwarszawa nie, najpierw dostałem akineton, inny lekarz kazał mi to odstawić natychmiast i brać magnez. Przez kilka dni byłem bardzo nerwowy, odezwałem się do lekarza który dał mi magnez i mówił, żebym przez 5 dni brał wieczorem afobam, jak nie będzie poprawy to mam zgłosić się do psychiatry. Dzisiaj 2 dzień jak biorę afobam
@sprawca_komfortu czyli co, mam siedzieć w stresie i czekać aż akineton zejdzie mi z organizmu? W zeszly poniedziałek brałem ostatnia dawkę akinetonu, bo właśnie wtedy zaczeka się nerwica, lęki i płacz
@Wjolka neurolog zapisał mi na 5 dni, 1 tanketka 0,25 mg czyli najkniejsza dawka, później komsultacja z psychiatrą.

Wczoraj wziąłem pierwszy raz pół tabletki i spowrotem czułem się dobrze, tak jak przed brakiem akinetonu
@masur1: to się bierze doraźnie jak będziesz wystawiony na sytuacje stresowe bo działa po godzinie, a potem działanie z godziny na godzinę słabnie, taki substytut alkoholu w postaci tabletki, może masz brać na problemy ze snem, żeby się rozluźnić i łatwiej zasnąć dlatego przed snem?