Wpis z mikrobloga

Ostatni wpis trochę mnie podbudował, myślę nad zorganizowaniem czegoś na kształt eksperymentu pod tytułem intensywny trening LD. Chcę ułożyć jakiś plan treningowy ale tak trochę pisać bez sprawdzania czy działa, nawet jak założenia teoretyczne są dobre dlatego wychodzę z propozycją by zebrać grupę która by to testowała i dodawała nowe pomysły, chodzi o zrobienie czegoś więcej niż kurs czy książka opisujące podstawy na krzyż, coś co pozwala osiągnąć LD początkującym a tym co już mają LD wydłużyć czas ich trwania i ilość. Byłaby to jakaś konsolidacja tego co dodawałem na wpisie i tego co dodawały inne obeznane z tym tematem osoby. Co sądzicie o tym pomyśle? Zainteresowanych proszę o zostawienie plusa

#swiadomysen #swiadomesny #oneironautyka #swiadomesnienie #ld #luciddream #sen #sny #psychologia #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
billuscher - Ostatni wpis trochę mnie podbudował, myślę nad zorganizowaniem czegoś na...

źródło: comment_1665857911hvcE5H2tUR4wA75KtSQdoX.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@billuscher: Jak już masz zacięcie to raczej poświęć czas na przykład stworzenie jakiegoś kompletnego wademekum wszystkich dostępnych technik itp. Nie sądzę aby jakieś szczegółowe plany sprawdziły się w LD bo rozrzut jeśli chodzi o psyche jest zbyt duży.
  • Odpowiedz
@Dreampilot: To znaczy vadenecum jako zbiór technik jest po ang na stronie DLa, w polskim Lucid Wikia tak średnio artykułów a wikibook o LD jest niepełny na forach czasami opisują polskich chyba, trzeba by to było zebrać
  • Odpowiedz