Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Co by nie mówić o #korwin - gość miał charyzmę, cięte riposty, dobrze brzmiące (do momentu poddania ich jakiejkolwiek analizie) analogie, poczucie humoru, bon moty, "masakrowanie". Wszystko to, co sprawiało że był on popularny wśród młodych ludzi (i równocześnie to co sprawiało, że szybko się z niego wyrastało). #mentzen ? Cóż, pic related...

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #neuropa #polityka
Pobierz M.....a - Co by nie mówić o #korwin - gość miał charyzmę, cięte riposty, dobrze brzmi...
źródło: comment_1665851672ZThQcHPnFvNIDuAgFjlTCV.jpg
  • 14
@MglawicaKraba: Przede wszystkim Korwin jest człowiekiem autentycznie sympatycznym i nawet jak #!$%@? te swoje kocopoły to człowiek patrzy na niego trochę jak na #!$%@? wujka na weselu któremu można wiele wybaczyć, natomiast Sławek z tym swoim fałszywym uśmieszkiem, mulącym tonem wypowiedzi i tendencją do cedzenia słów przez zęby przypomina raczej domokrążcę próbującego wcisnąć komuś komplet garnków
@MglawicaKraba: Mentzen skończył się na kill 'em all, czy tam na wyborach na prezydenta Torunia. Zaraz po tym mu odwaliło, bo jego ego nie zniosło tego tak bardzo, że przyczyn swojej porażki upatruje wyłącznie w niedostatecznym populiźmie i niedostatecznie złowieszczym podejściem do polityki. Sam wtedy mówił, że był "zbyt merytoryczny". No i zaczęła się jazda bez trzymanki ze wszystkimi skrajnościami tak bardzo, że Korwin zaczął być dla niego lewakiem xD

Chociaż
@MglawicaKraba: A kto wzbudza największą tego typu sympatię, z pozostałych członków partii KORWiN?

PS Ja słuchałem Korwina za to że opisywał różne niemal techniczne mechanizmy ekonomiczne i społeczne, a sympatyczność mniejsza lub większa tak szczególnie to mnie nie interesowała.
I zawsze to był dla mnie prawdziwy korwinista, że lubi coś takiego.

A ty jesteś tym, któremu osobowość Korwina się podobała, a najwyraźniej treść traktowałeś tylko pobieżnie i przez to przestałeś to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przez to przestałeś to popierać

@CzerwonaPoprzeczka: przestałem popierać, bo jak każdy ekskuc zobaczyłem na czym polega życie i to, że te "treści" to mieszanka pobożnych życzeń, bon motów, fałszywych analogii i cherry pickingu. Te "tresci" to wydmuszki mające przyciągnąć ludzi, którym a) łatwo zaimponować b) którzy myślą, że świat jest czarno-bialy a "proste, genialne rozwiazania" działają - mlodych ludzi ¯\_(ツ)_/¯
te "treści" to mieszanka pobożnych życzeń, bon motów, fałszywych analogii i cherry pickingu.


@MglawicaKraba: Jak płytko się je odbiera to tak, jak głębiej to wtedy stajesz się prawdziwym korwinistą.
Wręcz przeciwnie, Korwin mówi że świat nie jest idealny, że musi być różnorodność itp. itd. Tak jak mówię, jak płytko podchodziłeś do Korwina, to ci tak zostało. Jak usłyszałeś jakiś jego przykład i nie wychyliłeś głowy ani o minimetr poza ten dosłownie