Wpis z mikrobloga

Normalnie o tej porze powinienem dostać wezwanie do zapłacenia podatku od nieruchomości w której mieszkam i 138€ abonamentu RTV. Podatek już został likwidowany stopniowo wcześniej (co prawda od własności nadal się trochę płaci do gminy) a teraz dostałem list, że abonament też został zlikwidowany. Takie listy ze skarbówki lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#francjadasielubic
#francja #emigracja #telewizja
PiotrFr - Normalnie o tej porze powinienem dostać wezwanie do zapłacenia podatku od n...

źródło: comment_1665842364wkNzvllJLv1A4PAStSTIx3.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiotrFr: cooooooo, podatki likwidują? Przecież to autostrada do zniszczen francjen, co ten makaron już do reszty mózg stracił? Pisowscy czempioni by wam tam zaraz pokazali, darmozjady jedne na obczyźnie, CO TO ZNACZY OBOWIĄZEK PATRYJOTYCZNY WOBEC ŁOJCZYZNY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I do tego jeszcze takie gówno, jak abonament rtv, skoro państwo mimo dotacji z budżetu nie potrafi zapewnić telewizji i państwowego radia, które się bilansuje, to won,
cooooooo, podatki likwidują? Przecież to autostrada do zniszczen francjen, co ten makaron już do reszty mózg stracił? Pisowscy czempioni by wam tam zaraz pokazali, darmozjady jedne na obczyźnie, CO TO ZNACZY OBOWIĄZEK PATRYJOTYCZNY WOBEC ŁOJCZYZNY ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I do tego jeszcze takie gówno, jak abonament rtv, skoro państwo mimo dotacji z budżetu nie potrafi zapewnić telewizji i państwowego radia, które się bilansuje, to won, bo się