Wpis z mikrobloga

Proszę o szybką odpowiedź


@AndyMendy: Oto ona. Idz se o ktorej chcesz po proszek.
Nie zmieni to faktu ze widok osoby ktora caly dzien nie ma co z czasem robic o 5:50 rano w sklepie z pelnym koszykiem (nie jednym proszkiem) jest conajmniej smieszny.

Przypominam tylko ze tak wczesne godziny otwarcia mamy od relatywnie niedawna - co te osoby robily wczesniej? Nie robily prania bo proszku o 5:50 nie kupowaly?
W zabce?

Panie zgadnij co mozna kupic w biedronce o 5:50 rano?

Czekam az kumpel po mnie podjedzie do roboty to se ide po jakas zapiekanke. Normalnie to nie chodze do biedry no ale o tej porze to ciezko inaczej. A biedre mam zaraz kolo domu.


Panie mozna wszystko. Koles pol litra, 4 piwa, kilka paczkowanych wedlin, serow, jakies czipsy itp. Pelny koszyk.

Koles za mna 4 piwa i malpka. Babka za
może z roboty wracają, albo przed robotą ogarniają zakupy, bo po robocie nie mają siły albo czasu. p0laczek to sie zawsze do czegoś przydupcy xD


@AgentGRU: A czytanie ze zrozumieniem to magiczna szyuka czy co?
Poczytj caly watek zanim cos napiszesz.

iras ja to wszystko rozumiem. Pewno i nie uwierzysz bo niby dlaczego bys ial. Baba z koszykiem pelnym chemii za uja juz nie pracuje (nie ten wiek). Kiedys pracowale na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gorzki99: ale masz ból dupy o te zakupy xDDD weź pomysl czasem po prostu, że może być te 38 milionów powodów i scenariuszy, żeby akurat trafić na taki widok. Nie każdy żyje tak, jak ty, ani tak jak ktokolwiek z twojej bańki. Powodów naprawdę może być mnóstwo. Po prostu się z tym pogódź - a jeżeli nadal nie da ci to spokoju, to następnym razem zapytaj uprzejmie tej konkretnej osoby. ¯\_(ツ)_/¯
Pewno i nie uwierzysz bo niby dlaczego bys ial. Baba z koszykiem pelnym chemii za uja juz nie pracuje (nie ten wiek).


@gorzki99: może opiekuje się wnukami, może swoim schorowanym mężem, a może po prostu ma taką ochotę i wtedy robi zakupy bo nie ma ludzi i tłoku? Ruszenie mózgownicą to magiczna sztuka?
to następnym razem zapytaj uprzejmie tej konkretnej osoby. ¯_(ツ)_/¯


@jarzabek: Tej a to jest nawet dobry protip. Moze skorzystam z rady.

Ruszenie mózgownicą to magiczna sztuka?


@AgentGRU: Nie moze byc magiczna bo ja w magie nie wierze, a udaje mi sie ruszac duzo czesciej niz coponiektorym.
@gorzki99: O 6 rano Biedra jest elegancko zatowarowana, jest pusto i w miarę czysto. Potem nadchodzą emeryci, matki z dziećmi, trzeba się przepychać, kolejki nawet do kasy samoobsługowej, brakuje wózków, pracownicy jeżdżą z paletami.
Równie dobrze mogę powiedzieć: po co ludzie chodzą na zakupy w sobotę o 12 gdy nie ma gdzie zaparkować, a w kolejce stoi się 20 minut.
@gorzki99: Kurde, ale z ciebie p0lak z ograniczonym horyzontem myślowym. Musisz się strasznie męczyć kiedy myślisz. Zjedz jakieś orzechy to może dodadzą tobie kilka punktów IQ.
Kurde, ale z ciebie p0lak z ograniczonym horyzontem myślowym. Musisz się strasznie męczyć kiedy myślisz. Zjedz jakieś orzechy to może dodadzą tobie kilka punktów IQ.


@zwk-: NIe to co Ty. Obrazasz kogos bo smiala mu nie pasowac jakas sytuacja. To takie europejskie myslisz?
We dupie byles i gowno widiales. Ale obrazanie masz we krwi. Niech zgadne - wyssane z mlekiem matki polki?
z ograniczonym horyzontem myślowym


@zwk-: To tak gwoli poszerzenia twojego (celowo z malej) horyzontu:
Wiekszasc czasu spedzam za granica (taka praca). Za kazdym razem jak podchodze do kasy z woda mineralna w jenej rece i z kanapka w drugiej to zostaje przepuszczony. NIGDY MI SIE TO W POLSCE NIE ZDARZYLO. CO wiecej w polsce sa norma sytuacje gzie janusz czy grazynka zapierdziela z pelnym koszykiem tylko po to zeby byc przedemna.
@gorzki99: Uuu, ale zapiekło małostkowego typka. Weź sobie posmaruj. Ładną laurkę wystawiłeś sobie pisząc w tym wątku. Tłumaczyli tobie z jakich powodów ktoś może robić duże zakupy o tej porze, ale nie byłeś w stanie tego pojąć. Sam przepuszczałem ludzi z mniejszymi zakupami od siebie i byłem przepuszczany także setki razy.

Bardzo dobrze, że nie identyfikujesz się jako Polak, bo wstyd byś przynosił tylko.

Tłumaczyli tobie z jakich powodów ktoś może robić duże zakupy o tej porze, ale nie byłeś w stanie tego pojąć


@zwk-: Tak tlumaczyli. Babcia opiekuje sie wnukiem i dlatego robi zapasy na kutfa miesiac o 5:50 rano.
Aaaaa zapomnialem wojna atomowa sie zbliza.

Bardzo dobrze, że nie identyfikujesz się jako Polak, bo wstyd byś przynosił tylko.


Wstyd to przynosza tacy jak ty. Wstyd czlowieczenstwu. Jak widzialem polakow na urlopie za granica