Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Następna trasa z enduro trail Bielsko-Biała: Bystry.

Dynamiczna, skoczna trasa z dającymi oparcie zakrętami. Mi osobiście przypadła do gustu. Gdy jest sucho trzeba uważać na luźny żwirek lub jak ktoś umie można poćwiczyć brapy.

Jak widać przydałby się jeszcze jeden przejazd żeby lepiej zapamiętać trasę, ale to najlepsze co udało się nagrać podczas wyjazdu.

Link

#rower #mtb #enduro #freeride #rybowmtb #rower
Rybow - Następna trasa z enduro trail Bielsko-Biała: Bystry.

Dynamiczna, skoczna tra...

źródło: comment_1665825093RQ4ft2KFEZlGrCR5wwEV5g.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mowca_prawdy: jestem z Warszawy.
Jeśli chodzi o technikę to jeżdżę na pumptracku (najczęściej wola i kaputy) i troszkę na dirtów.
Obecnie pracuje bardziej nad kondycją czyli 4-5 razy w tygodniu robię albo rundke na rowerze >20km albo ćwiczę podjazdy i potem ćwiczenia w domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mowca_prawdy: Bardzo polecam jazdę na pumptracku. Zależnie jak się jedzie można ćwiczy technikę albo technikę i kondycję. Nawet raz w tygodniu robi dużo dobrego.

Mam dwa rowery: kona process 153 2016 i składak specialized p3 2009
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kanban: Na pewno RockNrolla, twister i bystry do zrobienia. Naturalne trasy trochę gorzej bo jest sporo korzeni i kamieni. Ja osobiście nie chciałbym tych bardziej naturalnych tras jechać na hardtailu. Chociaż poznałem chłopaka który w Whistler był na hardtailu więc pewnie i w BB jak ktoś lubi to da radę
@kanban: dałoby, na ht spokojnie jedziesz niebieskie i masz kupę zabawy :) Jeżdżę na hardtailu, jak ktoś lepiej ogarnia to i czerwone tam zrobi z przyjemnością. I to w sumie ogólne wrażenie do wszystkich tras kopanych przez ekipę od enduro trails, nie tylko w bielsku. Odkopalam wpis po tygodniu, bo patrzyłam co autor dodał ciekawego ;)