Wpis z mikrobloga

Minal rok odkad mam instant pota. (dokladnie instant pot duo crisp)
Stwierdzilem ze warto napisac ze ten garnek jest swietny i przerosl moje oczekiwania. Uzywam go prawie codziennie, gotowanie zajmuje owiele mniej czasu, i wszystko wychodzi lepsze od tradycyjnego gotowania. A do tego podobno oszczedza sporo energii.

Minus taki ze jest dosc duzy (mam najwieksza wersje)

No ogolnie polecam bo kupilem go bardziej jako gadzet i ciekawostke, a teraz nie wyobrazam sobie mojej kuchni bez niego. A jeszcze nie uzywalem wszystkich jego funkcji :p
Moj tag #nietylkomielonka
#jedzzwykopem #jedzenie #gotujzwykopem #gotowanie #kuchnia
Spam na #uk :)
mielonkazdzika - Minal rok odkad mam instant pota. (dokladnie instant pot duo crisp) ...

źródło: comment_1665822983PlLrngs21EtFaIIVLktPVo.jpg

Pobierz
  • 40
@mielonkazdzika: ostatnio robiłam w ninja bigos ze świeżej kapusty. Podsmażyłam kiełbaskę z cebulą (też w ninja, na saute), na to wrzuciłam poszatkowaną kapustę i kartonik passaty. 3 minuty pod ciśnieniem i gotowe. Absolutnie fantastyczne. Bardzo chcę wypróbować mięso z kurczaka, ale nie wiem czy udka czy może całego... Zobaczymy. Podejrzę Twoje posty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@michal_gol: cbl nie interesują mnie gdy zarabiam w elżbietkach (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mielonkazdzika: ej ludzi #!$%@?ło z tymi garnkami. Licytacje za używki na ebay kończą się w okolicach £130-140...! Ja kupiłem wersję 8l nówkę prosto od oficjalnego dystrybutora za £129. Pełna gwarancja 2 lata itd.

Zrobiłem jak na razie jeden obiad ale jestem pod ciężkim wrażeniem (ʘʘ) dzięki bo to przez twój wpis go nabyłem ( )
Zmieniles sobie wyswietlanie stopni z F na C


@mielonkazdzika: tak

ustawienie mocy garnka z niskiej na wysoka?


eee nie? Nie wiedzialem ze nalezy... No fakt, ta instrukcja jest taka se, jak zmienic to ustawienie?

Jak narazie klasycznie na szybko wpadly pauki z kurczaka bo pozno do domu wrocilem. To wlasnie glowny powod ktorym sprzedales mi ten garnek - czas gotowania. Ja i moja zona pozno do domu wracamy, jakies zakupy na
@krysciu_k: Super ze sie nie zawiodles :)
Najlepiej jak zrobisz rosol tak jak robiles w normalnym garnku. Tylko ze teraz dajesz wszystko na raz, ustawiasz na 45 minut (na najwyzszej mocy, trzeba nacisnac 2x przycisk szybkowaru. Mowie o tym bo w instrukcji nie jest to jasno napisane i sporo osob uzywa tylko niskiej mocy niewiedzac o istnieniu innej opcji) i czekasz az garnek sam pusci cisnienie. I masz gotowy klarowny rosol.