Wpis z mikrobloga

Miałem się nie udzielać, ale #!$%@? tam... Opiszę swoje spostrzeżenia. Nie jestem wiernym widzem losów Konowicza i jego partnera, ale oglądając wczorajszy odcinek Sprawy Dla Reportera, mam mieszane odczucia. Ten cały Olgierdiano (nick wymyślony, żeby wyszydzić ojca Mexicana, co samo w sobie jest mało etyczne) wydał mi się bardzo nieszczery, opowiada coś o tym, że Kononowicz ma syf w domu i się nie myje, a dzieci go wyzywają od Knurów. Przecież sam Czeczetkowicz opowiadał kiedyś, że Kononowicz był takim wiejskim głupkiem i młodzież mu dokuczała, zanim stał się rozpoznawalny. Czy gdyby nie był "gwiazdą Youtuba" to jego dom byłoby czystszy, a on sam dbał by bardziej o swoją higienę? Ta strona oskarżająca wypadła mega słabo, nie wiem jakie było ich przesłanie i wydaje mi się, że Kaszewiak miał rację, goście mają jakiś konflikt na poziomie kanałów YouTube i próbują go rozstrzygnąć pod przykrywką o dobro Krzysztofa.
Swoją drogą, jakie to dziwne, że wiedzą o mitomaństwie Krzysztofa, a bezkrytycznie odnoszą się do jego opowieści o samobójstwie, czy znęcaniu się nad nim. Kononowicz to dobry aktor i manipulant. Ten cały Olgierdiano i jego kompan, dobrze o tym wiedzą, a rżną głupka. Sprawa została nagłośniona, aby ugryźć kawałek tortu dla siebie, bo nie wierzę, że chodzi tu o dobro Kononowicza.
#kononowicz
  • 21
@Kuntakintos: ale ty nic z tego chłopie nie rozumiesz. Olo też wyzywa Knura od Knurów. Tu chodzi o dopieczenie Sławuli przez zamknięcie Konona w DPS. Każdy powód jest dobry, a rozsiewanie propagandy "biedny ksio miso pomuście" jest najlepsze, bo to najpodatniejszy grunt. Zaskoczę Cie 90% tagu myśli tak samo i w rozmowie z nie wtajemniczonymi też będą przytaczać "biedny ksio misio pomuście" ja tak samo. Chodzi tu tylko o odcięcie Slawuli
Ten cały Olgierdiano (nick wymyślony, żeby wyszydzić ojca Mexicana, co samo w sobie jest mało etyczne) wydał mi się bardzo nieszczery, opowiada coś o tym, że Kononowicz ma syf w domu i się nie myje, a dzieci go wyzywają od Knurów.


@Kuntakintos: Przeciez en sam oregano poza studiem i gdy nie ma konona w poblizu nazywa go knurem i cisnie beke z niego
@PoteznyTomaszek: przecież na chłopski rozum, Konon w DPS niebyłby szczęśliwszy. Zaraz by tam znalazł sobie wrogów i opowiadał jaki to jest nieszczęśliwy. Czeczetkowicz dobrze powiedział, to jest zwierze polityczne, on musi być w centrum uwagi i jego żywot mu odpowiada. Dopóki nie krzywdzi innych, to ja nie widzę powodu, żeby go z tego "wyciągać". Z tą cukrzycą, to też jest dobre. Przecież Kononowicz nie jest jedyną osobą która trafiła do szpitala
@Kuntakintos: ale wiesz, że Konona 3 razy od śmierci uratował ten chlopecek z siwą brodą Barnej(po stronie Ola), który specjalnie musiał jechać z Warszawy. Nie Barnej nie jest jego opiekunem. Wiesz co w tym czasie robili jego opiekunowie Aron i Geremek przy ostatnim ratowaniu? Poszli chlać wódkę do lasu i nagrali film, że Konon czuje się źle XDDD. Według redaktora Szczęsnego kanał ma zyski około 20k miesiacznie, a Konon jak sam
@Kuntakintos: jak nie krzywdzi nikogo? Ile to razy psikal gazem pieprzowym do ludzi poza swoją posesją w tym dzieci, bez żadnego powodu? Ile razy gonił z pałką teleskopową? Ile razy uderzał w auta rękami? Ile razy naruszył nietykalność cielesną w tym dzieci? Ile złożył donosów na niewinnych ludzi? Ile razy bez powodu wzywał służby? Za takie coś to DPS się nie należy, a Choroszcz i pokój bez klamek na długi czas.
Według redaktora Szczęsnego kanał ma zyski około 20k miesiacznie, a Konon jak sam mówił, że dostaje 400zl/tyg + zakupy i rachunki.


@PoteznyTomaszek: Konon mówił też, że był posłem, wnukiem Piłsudskiego i ochroniarzem papieża, więc tutaj też byłbym ostrożny w wiarę w jego słowa.

jak nie krzywdzi nikogo? Ile to razy psikal gazem pieprzowym do ludzi poza swoją posesją w tym dzieci, bez żadnego powodu? Ile razy gonił z pałką teleskopową?


Twierdzisz,
@Kuntakintos: ale ty wiesz, że Konon dawniej prowadził kanał sobie sam? Była kasa i wszystko hulało, opiekunowie go dopiero rozleniwili. Teraz według słów opiekuna Arona, dzielą się po 1/3. Z tym 400zl tyg, to konon w różnym czasie powiedział to samo kilku różnym osobom, więc to nie mitomania. Skoro według Ciebie Konon dostaje sporo kasy, to czemu żebra o kasę od lokatora i żyje w syfie?Przypominam, że składki ZUS i ubezpieczenie
@Dalegor_: gdzie tak napisałem, że to miły starszy pan? Napisałem, że to konfabulator i mitoman, a te dwa penesy udają, że tego nie widzą i są siebie warci. Powiedz mi, kto został skrzywdzony przez Kononowicza, poza Nerem?
Z tym 400zl tyg, to konon w różnym czasie powiedział to samo kilku różnym osobom, więc to nie mitomania.

@PoteznyTomaszek: wiele razy powtarzał też opowieści, że jest z rodu Pilsudskich, więc to też jest prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie wiem, jak oni się tam rozliczają, ale Kononowicz nie klepie biedy i nie umiera z głodu, a gdyby nie pieniądze z YT, to byłoby raczej kiepsko.
@PZt37: bądźmy poważni. Napisanie kilku donosów, które zostały zlekceważone przez policję, lub pokrzyczenie do sąsiada, że zbudował za wysoki płot, z pewnością napsuły tym ludziom krwi, ale nie możemy tu mówić o krzywdzeniu kogokolwiek. A ludzie, którzy go nachodzą doskonale wiedzą, co może ich spotkać i dam sobie rękę uciąć, że żaden przypadkowy przechodzień nie został przez niego uderzony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kuntakintos: Tu masz próbkę jego możliwości. Oprócz tego były szarpanki z jakimiś dzieciakami, atakowanie każdego, kto choćby ośmielił się zaparkować w pobliżu chlewiku drewnianego, jechanie po pielęgniarce itd. Pomijam donosy na każdego oraz traktowanie pobliskiego komisariatu jak prywatnej firmy ochroniarskiej na telefon.
Dalegor_ - @Kuntakintos: Tu masz próbkę jego możliwości. Oprócz tego były szarpanki z...
@Dalegor_: nadal nie widzę tu krzywdzenia, to jest poprostu świadome wejście w jego ekosystem. Co innego, gdyby jeździł i zaczepiał przypadkowe osoby w autobusie, czy zatrzymywał samochody w centrum Białegostoku. Tutaj pojawiają się ludzie, którzy przyszli zobaczyć małpę w cyrku i dostali to czego oczekiwali.
@Titsuman: nie wiem nawet o czym piszesz człowieku xD Przyszło dwóch gości z płaczem, że im się filmy z Kononowiczem nie podobają. Nie mają żadnego pomysłu jak rozwiązać tą sytuację. Najlepiej, żeby przestać nagrywać te filmy i odciąć cały kanał od pieniędzy. Wtedy standard życia Kononowicza, spadnie do nędzy, ale to nieważne. Najważniejsze, że jakiś gość nie będzie na nim zarabiał. Nieważne, że główny zainteresowany jest zadowolony z tej współpracy. Najważniejsze
@Kuntakintos: Konon bez srawka będzie żył w nędzy xD bo teraz to ma prawdziwy belweder a nie pałac żuczków gnojarzy.
Dwa Konon od czasu nabycia sławy nie żyje w nędzy a brał tyle aby mieć na podstawowe mleczka i rachunek za prąd i węgiel. Resztę miał w dupie.
Trzy konon jest zadowolony z współpracy bo konon jest osobą w pełni świadomową a nie mitomanem z umysłem 10latka po 3 atakach cukrzycy