Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień noszenia Armafa CDNIM EDP, parametry mocne, ale sam zapach dla mnie pachnie jak świeże buraczki XD Niestety komplementów nie zbiera tak jak JPG Ultra Male ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeszcze się waham czy było warto
#perfumy
  • 7
@Pan_Beniowski: To na mnie edp dosyć długo się na mnie utrzymuje, pomimo że moja skóra nie jest najlepsza pod zapachy, większość bardzo szybko wietrzeje. Projekcja też całkiem całkiem ale dokładnie ile czasu trwa to nie wiem. Ale zauważyłem, że najlepsze walory zapachowe wraz ze znikaniem buraka są po kilku dobrych godzinach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pan_Beniowski: Może nose blind? Mi się często zdarza, że kompletnie nie czuje danego zapachu po dłuższym czasie od aplikacji, a inni jeszcze coś czują. Miałem tak ostatnio z Azzaro Chrome po 3 strzałach, miałem tak po Missoni Parfum.

Mam CDNI EDT dekant z końcówki 2021 i flakon z 05.2022 i różnią się zapachem. Ten pierwszy mocno dymny i dużo chemii w otwarciu. Flakon jakiś taki bardziej stonowany, mniej chemii i dymu.
@kilo_wody_pod_stopa: może, ale to raczej zdarza się pod jakimś czasie od aplikacji, albo przy zapach które często się używa. W tym przypadku z cdnim nie miałem styczności od 2 lat i od razu po pierwszej aplikacji nie czułem żadnej projekcji. Ewentualnie może to być kwestia tego, że używam niebieskiego żelu pod prysznic i szamponu Masveri, który też ma aventusopodobny zapach.