Wpis z mikrobloga

szukam sobie planu dla takiego niedorozwoja jak ja, takie coś będzie okej? no i plus cardio oczywiście.
dla serio niedorozwoja, podniesienie gryfu to już jest problem dla mnie, a po hantelkach 4kg mam zakwasy XDDDD
tylko nie znoszę wykroków (ból kolan) i allahów (psychicznie się głupio czuję, na pewno robię je źle i na pewno każdy się gapi co odwalam blebleble), lubię maszyny, chciałabym mieć lepszą postawę, wzmocnić plecy i się wysmuklić/ujędrnić :<
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
Pobierz lunaria - szukam sobie planu dla takiego niedorozwoja jak ja, takie coś będzie okej? ...
źródło: comment_16656472981Hq8ESzPsxkXa4gOLBTJoj.jpg
  • 8
@lunaria: Zakwasy mijają po kilku treningach. Brakuje mi typowych rzeczy na dupsko, bo wszystko co ma w sobie "pośladek" w tym planie da się zrobić nie prawie nie angażując tyłka, dodałbym rumuńskie martwe ciągi i planki bokiem / camshelle. Do tego nic na barki/tricepsy - tutaj dałbym wyciskanie nad głowę.

Czasy przerw do mocnego zrewidowania, 1.5-2m, inaczej poruszasz się, spocisz, dostaniesz zadyszki, spalisz trochę kcal, ale wzmacniania czy budowania z tego
@shiverr: Dziekowa, zobacze kto tam na siłce z trenerów siedzi do wynajęcia :) aaaa to plan z netu jak wpisałam coś dla początkujących dla kobiet. Obadam sobie ba yt te rumuńskie i camshelle, bo tego nie znam, dziekuje :)