Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki

Przedstawiam Wam Nestora ʕʔ
Nestor to kot w średnim wieku, który kocha ludzi, chociaż wiele wycierpiał. Został uratowany z chlewu, gdzie jego zadaniem było łapanie szczurów.. Bez dostępu do schronienia, jedzenia. Teraz czeka na swój własny dom. U nas jest na tymczasie, niestety okazało się, że niebieski uczulony, więc moje nadzieje, że z nami zostanie umarły. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma piękne oczy i uroczy, biały krawacik, ale to co czyni go wyjątkowym to jeden biały wibrys pośród pozostałych, czarnych. Uwielbia się przytulać, właściwie przybiega zawsze, kiedy widzi wyciągniętą dłoń. Bezbłędnie korzysta z kuwety, nie boi się hałasu i jest bardzo ciekawy świata. Nestor to kot idealny, jedne czego pragnie to być kochany i mieć pełną miskę. Szuka domu na stałe, gdzie w pełni będzie mógł okazywać swoją kocią wdzięczność ()
#wroclaw #koty
Pobierz
źródło: comment_16655921408LQbF0PMVyoVZXUWXahjjM.jpg
  • 22
@solo_living_yolo: Przy okazji nikt go nie karmił i nie miał dostępu do suchego, ciepłego schronienia. Nie wiem czy wiesz, ale koty niezbyt chętnie polują na szczury, bo czasami są podobnej wielkości jak one same, a dwa już na pewno ich nie jedzą. Odebrane zwierzaki miały ogromne problemy zdrowotne, nie był tam tylko Nestor
@StudentkaPrzestrzeni: koty polują na gryzonie ,drobne ptaki , atakują czasem jeże , masa ludzi w domkach jednorodzinnych wypuszcza koty żeby sobie połaziły , za to na takie koty polują lisy , łasice i kuny żyją na wolności 5 lat , pod dobrą opieką gdy są udomowione potrafią żyć do 10 lat. Wygląda na rok dwa ale się na kotach nie znam.
@StudentkaPrzestrzeni: dla zabawy polują jak są karmione w domu jak są głodne wtedy bywa już różnie , co do psów to podczas konfliktów zbrojnych strzela się do nich , bo głodne łączą się w stada które potrafią zaatakować pojedynczego żołnierza , a nieuzbrojonego cywila czy to chłopa czy babę z dzieckiem #!$%@?ą razem z kośćmi .