Wpis z mikrobloga

Moja żona postanowiła możliwie jak najdłużej cisnąć do pracy rowerem (w okolicy #!$%@? tyle remontów że komunikacją miejską jedzie godzinę a rowerem 20-25 minut, Warszawa here). I tu mam w jej imieniu prośbę o polecenie jakichś ciuchów rowerowych, które dobrze "współpracują" z cywilną odzieżą do pracy biurowej? Chodzi mi o coś co np. można założyć na zwykłe spodnie aby się docieplić po prostu. Ogólnie rzeczy które łatwo założyć, łatwo zdjąć i można je wrzucić po prostu do sakwy w rowerze.

I odnośnie sakwy drugie pytanie - macie do polecenia jakąś fajną sakwę na bagażnik, która by pasowała pod fotelik rowerowy Hamax?

#rower #bikepacking
  • 4
@enzojabol: Czapka, ciepłe rękawiczki i jazda spokojnym tempem powinny wystarczyć. Oczywiście są różne rękawki, nogawki, bluzy, wiatrówki ale myślę że na tak krótką jazdę jest to zbędne i można się łatwo przegrzać.
Ubieranie w warstwy syntetyczne, a nie podkoszulek bawełniany i na to kurtka z kury, albo gęsi. Ale skoro jest to 25 minut, to nie ma co się wydurniać i szukać specjalnych ubrań. Ważne, by nie zakładać bawełny, która najpierw namoknie, a potem się wyziębi i przeziębi. Łapawice na kierownicę.