Wpis z mikrobloga

@Lord_Yabol: wszystko pomieszałeś, jest dokładnie odwrotnie. Jak zrzutujesz to booleana za pomocą !! to nigdy nie wyrzuci Ci "0" z dupy. Wyrzucanie "0" ma związek z operatorem AND i tym jak działa, jak mu właśnie dasz zmienna.length > 0 lub zmienna.length to narażasz się na "0".
@Rst00:

no nie zadziała bo wywali Ci błąd jak użyjesz jakiejkolwiek z tych rzeczy :)


jaki dokladnie blad mi wywali? xD

jak mu właśnie dasz zmienna.length > 0 (..) to narażasz się na "0".


jak?
@Rst00: No właśnie nie. :D Kolega miał w projekcie taki case, że zrobił !!array.length i mu w tym miejscu renderowało po prostu 0, jak zmienił warunek na array.length > 0, to wszystko działało jak należy. Mi też to wydawało się dziwne, ale nie zagłębiałem się w to, bo nie było czasu.
jaki dokladnie blad mi wywali? xD


@wybacz: taki że próbujesz się odwołać do nieistniejącego propertiesa bo masz literówkę w length ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Lord_Yabol: no właśnie tak i jest dokładnie odwrotnie, sprawdź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wybacz: no jak nikt wcześniej nie zauważył jak ja to pisałem i nawet pierwszy komentarz z obrazkiem się do tego odnosi że masz wspaniałe properties xD
@Rst00:

taki że próbujesz się odwołać do nieistniejącego propertiesa bo masz literówkę w length ( ͡° ͜ʖ ͡°)


chyba przedawkowales typescripta.

zmienna.totezzadzialajakbyco>0
no jak nikt wcześniej nie zauważył jak ja to pisałem i nawet pierwszy komentarz z obrazkiem się do tego odnosi że masz wspaniałe properties xD


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ironia

jeszcze mi mozesz odpowiedziec jak zmienna.length>0moze dac 0