Wpis z mikrobloga

@Tommy__: Majonezowy Golem to widzę idzie na konfrontację. Tym razem dobral sobie przeciwnika z wagi wyżej. Czekam, aż tam zaczną sobie jeździć po rajtach bo obaj mają krótkie lonty.

A co do tych było jest to akurat faktycznie jest śmiesznie co oni potrafią wrzucić. Natomiast tu nie wiem czy zakres prac nie był szerszy niż tylko płot i kosz. Mogliby się nauczyć wrzucać zdjęcia przed i po i dawać na nich
@One_day_full: pomijając kwoty za jakie to "postawiono" to jest to dalej notoryczne robienie na złość mieszkańcom, Udawać że samochody nie istnieją i że tylko bogaty Pan z górnego pokładu oraz z willą z basenem ma prawo trzymać samochód w pobliżu miejsca zamieszkania. Reszcie zlikwidujemy miejsca parkingowe i jeszcze niech dziękują... Przecież wszystko da się zrobić żeby był wilk syty i owca cała przecież.
@sEB-q: Tam generalnie jest walka mieszkańców. Połowa ludzi chce mieć gdzie samochody postawić, druga ich nie używa i chce ładne piękne podwórko. Kończy się najczęściej, że znacznie głośniejsza jest ta od pięknego podwórka. Potem sami zaczynają potrzebować auto i zaczyna się płacz i zgrzytanie zębami.

Dałoby się zrobić coś sensownie jakby się pomyślało i byłby budżet. Teraz się nie da bo nikt nie chce myśleć, ani nie ma budżetu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@sEB-q: nie moje miasto, ale jeśli podoba ci się miejsce parkingowe na środku chodnika to spoko, głosuj na kogoś innego. Ew. czas zmienić miejsce zamieszkania, bo tendencja jest taka, że w każdym większym mieście w Polsce miejsc parkingowych ubywa. Prawda, jest taka, że każdy w kraju chce mieć w tym momencie samochód. Już nie jest tak, że 1 rodzina ma 1 samochód. Jestem pewny, że aktualnie do takiego wrocławia wjeżdża więcej
@sEB-q: A pytałeś mieszkańców? Nie wiem jak na osiedlu ze zdjecia ale u mnie też na osiedlu pełno złomu na ulicy i taka sytuacja odpowiada tylko tym, którzy zaoszczędzili przy kupnie mieszkana miejscach postojowych (ostatnio nadal były wolne do kupienia, zarządca wysyłał maile).

Ja mam proste podejście do tematu "gówno innych ma obchodzić twoje auto". Ja o swoje zadbałem i kupiłem miejsce postojowe.
@Wynoszony: to niech miasto zapewni bezpłatne parkingi, a nie wszędzie nasrane wszystkim innym, tylko nie miejscami parkingowymi. Przecież może być i zieleń i parking w tym samym miejscu. Płacimy podatki za korzystanie z dróg, czy za samo posiadanie samochodu, co jest traktowane jako "wzbogacenie się" (xD), a nie mamy ani dróg w dobrym stanie, ani bezpłatnych autostrad, ani nawet cholernych parkingów.
pomijając kwoty za jakie to "postawiono" to jest to dalej notoryczne robienie na złość mieszkańcom, Udawać że samochody nie istnieją i że tylko bogaty Pan z górnego pokładu oraz z willą z basenem ma prawo trzymać samochód w pobliżu miejsca zamieszkania. Reszcie zlikwidujemy miejsca parkingowe i jeszcze niech dziękują... Przecież wszystko da się zrobić żeby był wilk syty i owca cała przecież.


@sEB-q bez obrazy ale nie da się. Miasta nie są
@Sandrinia:

to niech miasto zapewni bezpłatne parkingi, a nie wszędzie nasrane wszystkim innym, tylko nie miejscami parkingowymi. Przecież może być i zieleń i parking w tym samym miejscu. Płacimy podatki za korzystanie z dróg, czy za samo posiadanie samochodu, co jest traktowane jako "wzbogacenie się" (xD), a nie mamy ani dróg w dobrym stanie, ani bezpłatnych autostrad, ani nawet cholernych parkingów.

Nie mamy też sprawnej, punktualnej i godnej zaufania komunikacji, nie
@Wynoszony:

Są parkingi tylko ludziom nie chce się przejść 5 minut albo kupują mieszkania w miejsach gdzie nie ma podziemnych parkingów i liczą że jakoś to będzie, a mają oczywiście 2 auta. No ludzie.

Albo kupują mieszkanie w miejscu gdzie jest normalny, duży bezpłatny parking, a miejski idiota mu ten parking zabiera i stawia tam ławki - przy samej ulicy gdzie nikt o zdrowych zmysłach nigdy nie usiądzie ( ͡°
Nie było mnie we Wrocławiu parę miesięcy i to co się dzieję nawet na mojej dawnej dzielnicy to kino.. Nowe 'Rondo' na sztabowej przy pocztowej - po co? XD sztuczne zwężenia na prerficza - po co? Teraz jest i mniej miejsc parkingowych i mniej miejsca dla jadących aut.