Wpis z mikrobloga

@Aokx: rotten tomatoes to trzeba na oceny publiczności patrzeć bo oni są niewiarygodni od dawna To już lepsze IMDb mimo że też odwalają
  • Odpowiedz
@Aokx mnie zastanawia czemu baba-Hulk jest chuda i atrakcyjna seksualnie pod tą postacią? Czemu nie wygląda jak 500-kg góra mięśni tak jak oryginalny męski Hulk?

Jakby tak to zrobili to nie było by tyle krytyki. Ale nie, musieli zrobić z tego ładną chudziutką panciusie hulk. Specjalnie z małej bo prawdziwy Hulk to taka zezre na śniadanie. Dosłownie.
  • Odpowiedz
No więc wychodzi, że muszę:

- Być w stałym kontakcie z daną community żeby mi proof read robili i czy ich dobrze reprezentuje.

- Nikt mi nie da gwarancji, że nie zostanę scancelowany za culture appropriation i to się tylko w praniu może okazać.

- Jak napiszę tylko o swoim community to nie reprezentuje społeczeństwa i mogę zostać scancelowany lub po prostu nie opublikowany (teraz na zachodzie dział w księgarniach o LGTBQ+
  • Odpowiedz
@Antorus: Bo tak wyglądała w komiksach? A dlaczego tak wyglądała, to odpowiedz sobie na to pytanie sam. Nie jest to takie trudne.
@Ranger: Proszę nie porównywać tego do The Good Place, bo The Good Place jest zajebiste. Nie było przeciągnięte, i do końca było całkiem "świeże".
@djtartini1: Woke p---------e było głównie w dwóch pierwszych odcinkach i to nie jest (prawie) w ogóle problemem tego serialu, a
  • Odpowiedz
Ty nie jested biały, jesteś Slavic. A po różowym nicku widać, że przynajmniej queer.


@PlonacaZyrafa: XD Znam tę część o Slavic, ale jeszcze się nie odważyłem komuś powiedzieć, że jestem person of color XD Na razie poznaję ich kulturę, ale jeszcze w niej nie pływam.
  • Odpowiedz
Dopiero mieliśmy gównoburze z Pierścieniami Władzy, więc nie mów, że te oceny czasami nie biorą się z niczego XD.


@AugustinTarrou: Dlatego napisałem, że na początk Pierścieni Władzy były z czapy oceny- druga sprawa, że później się okazało, że serial i tak jest słaby ale z innych powodów trochę, a czarne elfy to najmniejszy problem. Po drugie- Shehulk jest naprawdę słabe.
  • Odpowiedz
Serial "ratują" cameo postaci z innych seriali czy filmów Marvela, ale chyba nie na tym chcą budować markę She-Hulk.


@Tymbarkus: Tak lubiłem serial Daredevil i to była ciekawa wstawka ale to wszystko nie uratuje serialu.( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie się zgadzam z tym co napisałeś, mam podobne przemyślenia, choć ja sądzę, że takie woke stawki były też i później- tylko mniej zauważalne, bo serial się pogubił
  • Odpowiedz
@djtartini1: Nie mówię, że nie było. Kino, czy też sztuka ogólnie, zawsze miała jakieś elementy "social commentary" i nie ma w tym nic złego. Sęk w tym, żeby nie walić z dubeltówy między oczy jak w spocie wyborczym, tylko żeb było w tym trochę polotu i finezji.
  • Odpowiedz
@Antorus: Bo komix celował w męską audiencję? Sam zresztą w pytaniu zawarłeś część odpowiedzi, plus z tego co pamiętam była przeciwniczka She-hulk wyglądająca jak ork z warcrafta.
  • Odpowiedz
w których kobieta gra główną rolę (Marvel, teraz she Hulk)


Nie ma nic złego w tym, że kobieta gra główną rolę jak np. Rodzie Smoka i tysiącach innych seriali i filmów, ale jak kobieta co chwilę wspomina, że jest silną, niezależną kobietą i walczy z patriarchatem to jest zwyczajnie męczące. Wykop nie zrobił takich niskich ocen na świecie. Nie oglądałeś, jeśli zakładasz, że zła ocena bierze się niczego.

@djtartini1: nie
  • Odpowiedz