Wpis z mikrobloga

Siema mirki ja z pytaniem. Czy ja mam takiego pecha czy te nowe Hektory są takie #!$%@? że nie da się normalnie piwa napić na miasteczku jak się nie mieszka w #!$%@? akademiku. przychodzę do kolegi który jest mieszkańcem zaścianka i chce sobie z nim i paroma znajomymi spędzić miło wieczór w bardzo fajnym miejscu ale ochrona jest tak upierdliwa że żadne próby mediacji czy negocjacji nie przynoszą skutku. a w zasadzie regulamin miasteczka nie zakazuje osobom niezamieszkującym przebywania na miasteczku. Jest jakiś prawnik co się wypowie? Bo nie wiem czy oni wgl maja takie prawo.
#agh #miasteczkoagh #msagh #miasteczkostudenckie
  • 3
  • Odpowiedz
@puzyno: tak jest odkąd otworzyli miasteczko po pandemii (to plus wywalanie wszystkich o północy). Musisz albo być mieszkańcem albo studentem agh albo wykupić nocleg xD

a w zasadzie regulamin miasteczka nie zakazuje osobom niezamieszkującym przebywania na miasteczku

nie zakazuje, ale nakazuje wszystkim osobom przebywającym na miasteczku stosować się do poleceń ochrony. A że ochrona wydaje ci polecenie że masz wypie***...

Przez pewien czas ludzie chodzili za studio, to uczelnia tam płot
  • Odpowiedz
@jaksa0: dzięki za info. Mam nadzieje że kiedyś to wróci do normalności. Jedyne co mnie ciekawi to jaki interes ma w tym ochrona, chyba że to piękny dziekan nam wszystkim zafundował
  • Odpowiedz