Wpis z mikrobloga

wyobraźmy sobie


@Ktore_to_juz_konto: No tak. Jak zwykle "wyobraźmy sobie". Ale ja wolę pozostać w rzeczywistości a nie wyobrażeniach.

Więc w rzeczywistości powiedział też, że Duda wygrał wybory dzięki fałszerstwu XD. Jakoś nie widzę z tego powodu "reakcji neuropków". Może dlatego że nikt słów Baćki nie bierze na serio?
  • Odpowiedz
@mayek: jak puścili nagranie Brauna to było znalezisko, jak Baćka chwali Tuska (co wpasowuje się w niemiecko-rosyjska współpracę) to nie bierzemy backi na serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie bierzemy backi na serio


@Ktore_to_juz_konto: Powiedział że sfałszowano wybory, a i tak nie bierzemy baćki na serio.

Ty natomiast bierzesz go na serio, więc rozumiem że zgadzasz się z nim, że w Polsce taka bieda, że jeździmy po sól i kaszę na Białoruś XDDD
  • Odpowiedz
@mayek: ja nie biorę na serio, ale po tym kogo krytykuje a kogo chwali można wyciągać wnioski. To że mówi o Dudzie że sfałszowano wybory to przecież świadczy akurat dobrze o PiSie.

Gdybym bral dosłownie co Baćka mowi to musiałbym uznać że Tusk jest silnym politykiem. A przecież sam podajesz przykłady że trzeba interpretowac jego slowa odwrotnie XD
  • Odpowiedz
złamał zasadę równości wyborów. XD


@vrim: Ostatnie wybory prezydenckie nie były demokratyczne i nie widzę tu powodu by śmiechu.
Kilkunastominutowy spot wyborczy w wiadomościach to nie jest demokracja.
  • Odpowiedz
Ostatnie wybory prezydenckie nie były demokratyczne i nie widzę tu powodu by śmiechu.


@mayek: Ja nie widzę powodu, by taką bzdurę traktować poważnie.

Kilkunastominutowy spot wyborczy w wiadomościach to nie jest demokracja.


@mayek: No nie, ale powszechne głosowanie jest.
  • Odpowiedz
ale powszechne głosowanie jest.


@vrim: Co z tego, że było głosowanie i że prawidłowo policzono głosy, skoro oddali je ludzie zmanipulowani przez propagandę?
Na Węgrzech też jest demokracja? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@vrim: Jak bardzo ograniczonym człowiekiem trzeba być, żeby demokrację sprowadzać wyłącznie do wyborów odbywających się raz na 4 lata? I pewnie jeszcze mi powiesz, że demokracja to sam fakt, że jakieś wybory są przeprowadzane a to w jaki sposób, to już #!$%@? można mieć?
  • Odpowiedz