Wpis z mikrobloga

  • 0
Pan Donald powinien odpowiedzieć coś w stylu: oj lepiej dla Was żeby się nie zmieniła. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fidel1: demokracją napewno nie jest dotowanie jedynej słusznej telewizji i dotowania jej z głębokich sakw budżetu tylko by wychwalać rządzącą partie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Zerp Zadałem pytanie na które chciałeś odpowiedzieć, więc nic dziwnego że dalej oczekuję odpowiedzi.
Jeśli demokracją nie są wybory, to czym jest demokracja i gdzie jest?
  • Odpowiedz
A teraz wyobraźmy sobie reakcję neuropków gdyby baćka tak powiedział o jakimkolwiek innym polityku


@Ktore_to_juz_konto: wyobrażam sobie; Baćka to zbrodniarz pod butem Putina, to co mówi to pocałunki śmierci dedykowane na podzielenie Polaków i wyalienowanie ich w UE. Czy mówi, ze Kaczyński to strateg i czempion, czy Tusk zbawca świata - jest to tyle warte dla mnie co nazywanie przez Putina ataku na most krymski zamachem terrorystycznym.
  • Odpowiedz
@L3stko jakie by tłumaczenie nie było jak można świadomie powielać w Polsce łukaszenkowskie p--------o. Nic co mówi on albo jego otoczenie nie jest prawdą
  • Odpowiedz
Poza tym nie ma się co przejmować słowami z Rosji albo Białorusi.


@Tymajster: Chyba że Moskale w swojej telewizji zaprezentowują wypowiedź posła Grzegorza Brauna. Wtedy neuropa ogłasza mobilizację na Wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tymajster: A niedawno temu broniłeś sławetnego tweeta p. R.Sikorskiego, hipokryto. Moskale się na niego powoływali, co jest znacznie poważniejsze niż akcje posła Brauna.
  • Odpowiedz
@vrim: oczywistym jest, że Radziu top trollował. A Braunuca? To tylko jedno z wielu działań tego ruskiego agenta.
Z.mojej strony tyle, bo od debilnego artykułu pisowskiej2 gazety ja doszedłem do wygłaszania oczywistości o konfederuskich
  • Odpowiedz