Wpis z mikrobloga

dobrze napisane, rząd to doskonale wie i dlatego dobrze opłaca policję aby była na skinienie palca i nie wahała się,


@SpalaczBenzyny: znajomy policjant mówił, że za 6500 na rękę to on nawet i do ludzi może strzelać
  • Odpowiedz
Ci zbrodniarze w mundurach - pislicja - powinna być przykładnie ukarana aby przez kolejne dziesięciolecia żadna formacja mundurowa nie powinna stać się pachołkami polityków


@Kufelpiwa13: jak uczy historia jest to możliwe jedynie w przypadku krwawych rewolucji, w przypadku których ludzie u władzy i ich słudzy, albo giną wraz z rodzinami albo uciekają do innych państw. Najnowsza historia np. Polski pokazuje, że pokojowe przejęcie/przekazanie władzy to tylko teatrzyk dla gawiedzi.
  • Odpowiedz
Z każdą zmianą władzy policja magicznie staje się narzędziem zła rządu. Kto by nie rządził i jakich poglądów by nie głosił (...)


@Sawpel: Żaden poprzedni rząd nawet nie zbliżył się do dna, które osiągnął aktualnie PiS, pod każdym względem włącznie z działaniami policji w trakcie manifestacji. Nie próbuj kłamliwie bagatelizować sprawy pisowcu. Bo tak się składa, że aktualnie każdy symetrysta = pisowiec, czy to świadomie czy pośrednio, przez bycie pożytecznym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiccoloGrande: już w czasie pandemii widziałem dziesiątki takich zdjęć, ale jak gdzieś się pojawiło nagranie, to nagle się okazało, że patusy atakowały policjantów xd u mnie w mieście była słynna afera jak to spałowali niewinną dziewczynę. W rzeczywistości pukneli ją pałką w torbę i aresztowali po tym, jak opluła policjanta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PiccoloGrande: no i jak zwykle xd "dusi za szyję" a na nagraniu w spowolnionym tempie typ dotyka łysego przez 3 sekundy (więc w rzeczywistości pewnie ok. 1 sekunda). Powodzenia też w duszeniu z rozwartą dłonią.
Jak najbardziej popieram karanie policjantów którzy robią coś złego, ale takie manipulacje, półprawdy i niedopowiedzenia na pewno temu nie służą.
  • Odpowiedz
@waldi2723: 20 osób, 300 policjantów

@Shatter: zacznijmy od tego że Policja żadnej interwencji nie powinna tam podejmować. Oni mają legalnie zgłoszone zgromadzenie (nigdy nie jest przez nikogo rozwiązywane) z dźwiękiem.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Nie wydaję mi się. Kiedyś były informacje, że te kontr manifestacje odklejonych ludzi są uznawane przez nich za zgromadzenia spontaniczne. Ale mniejsza o to.
Nie może ktoś zakłócać przebiegu legalnego zgromadzenia, a ta kontra ma tylko taki cel. Policja zachowała się dobrze, żeby nie eskalować. Oczywiście w prawdziwym państwie prawa dostaliby solidny #!$%@? i więcej by takich nie było, ale w Polsce się trzeba pieścić z takimi odmieńcami.

Jako
  • Odpowiedz
@razzor91: no to zle ci się wydaje, to nie jest zadna kontmanisfetacja. To legalne zgromadzenie zarejestrowane w Parku Saskim. I nie mniejsza o to bo to kluczowa informacja. Skoro nie wydaje ci się, to sprawdź to najpierw w ratuszu a następnie opowiadaj takie kocopoly.
  • Odpowiedz
jak zwykle xd "dusi za szyję" a na nagraniu w spowolnionym tempie typ dotyka łysego przez 3 sekundy


@Shatter: A nie no to OK, 3 sekundy duszenia za krzyknięcie słowa ,,balbina" rzeczywiście jest rozsądne. Zaraz kasuje wpis mordo, sorry za zamieszanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiccoloGrande: nie, to nie są 3 sekundy. 3 sekundy to to zajmuje w zwolnionym tempie, bo gdyby to puścić w normalnym ujęciu to byś tego nawet nie odnotował.
Nie wiem, co krzyczał, nie wiem, co to za zajście, po prostu nie wypada nazywać czegoś takiego duszeniem, bo bardzo szybko ktoś Ci przypisze łatkę manipulanta.
  • Odpowiedz
@Shatter: co Ty gościu tutaj odstawiasz xD. Manipulacje bo duszenie trwało 2,137 sekundy, a nie 3 xD.

Nie wiem, co krzyczał, nie wiem, co to za zajście


Krzyknął wyraz ,,Balbina", a wydarzenie było zgłoszonym, legalnym zgromadzeniem. Po prostu obok Kaczyński składał kwiaty pod pomnikiem z okazji miesięcznicy smoleńskiej i nie lubi, gdy obywatele odzywają się wtedy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiccoloGrande: nie, nie było żadnego duszenia, bo nawet na tym zdjęciu widać, że typ po prostu trzymał łysego wyprostowana ręka z otwartą dłonią przez sekundę xd masz nagranie bez spowolnionego tempa?
  • Odpowiedz
@Shatter: Ale co ty chłopie próbujesz udowodnić? Z jakiej racji zamaskowani funkcjonariusze (niezgodnie z prawem zamaskowani, bez imienników) podeszli do tego człowieka, powalili go na ziemię, potem go z niej podnieśli i zaczęli ,,trzymać za szyję otwartą ręką" (wgl co to za sformułowanie xD próbowałeś kiedyś trzymać szklankę otwartą ręką? xD), wykręcali ręce?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiccoloGrande: nie wiem co to za sytuacja i nie chce wiedzieć, pisanie, że gość był duszony to nieprawda, facet wyprostował do niego rękę i dotknął go nią przez sekundę w szyję. Można czepiać się czegokolwiek w sprawie tej interwencji, szczególnie że twierdzisz, że była bezzasadna, a nie pisać, że ktoś tu był duszony, bo nie był, i jeszcze porównywać to do ruskich standardów
  • Odpowiedz
@Shatter: Sam nie umiesz się zdecydować, czy to dotknięcie, czy trzymanie. A to dlatego, że po prostu piszesz bzdury. Ewidentne duszenie, prawdopodobnie z wciskaniem palców w krtań - bardzo często stosowana ostatnio metoda, picrel w zbliżeniu.

I proponuję skończyć tą jałową dyskusję, bo jak sam piszesz...

nie wiem co to za sytuacja i nie chce wiedzieć
PiccoloGrande - @Shatter: Sam nie umiesz się zdecydować, czy to dotknięcie, czy trzym...

źródło: comment_1665487124hFu3N2VWJNW3ihN7uHHo07.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz