Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy spermiarze to przegrywy? Przecież żeby tak pisać trzeba mieć niemałe doświadczenie z kobietami bo co gdy przyjdzie co do czego?
Sam pisałem różne rzeczy kiedyś bo byłem kozakiem przez neta ale (1) byłem młody (2) to były bardziej czułe niż erotyczne teksty. Potem gdy spotkałem się na żywo na spacer to nawet bałem się popatrzeć w oczy a co dopiero realizować jakieś wspólne rzeczy z wiadomości xD w efekcie nie pisałem już nic podobnego jeśli wiem że nie będę w stanie to zrobić. Nawet jak już nabrałem jakiegoś doświadczenia to nie pisałem nic podobnego bo na żywo mogłoby się okazać, że nie czuje chemii i jak nagle wybrnąć gdy od tygodni budujesz atmosfere a potem chcesz uciekać i olać bo nie pasujecie? Takie o to moje przemyślenia na dziś.

#przegryw #spermiarz #spermiarzalert #spermiage #tinder #zwiazki #relacje #blackpill #przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63441540c3277447914041a4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy spermiarze to przegrywy? Przeci...

źródło: comment_16654128805IVf0ag1cDxa8kLxnRGczn.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: A ja myślę, że dobrze być lekkim spermiarzem tylko nie można dać się owinąć wokół palca. Ja mam taki trick, że jak już ma być randka to robię kwiatka z origami, póki co zazwyczaj nie wychodziło, bo jednak ryj nie ten co trzeba, ale zawsze myślałem, że jak taka laska będzie miała później problemy z Chadem to zawsze będzie o mnie myślała i będzie jej to ryło banię, takie
  • Odpowiedz
@21374201: Ja myślę, że zadziała, mam jedno potwierdzenie, a to chyba raczej ciężkie do wyznania jest, szczególnie komuś kogo się tak olało, jednym jak wbiją 30lvl, innym jak wbiją 40lvl, ale moje kwiatki będą ryły banie :D
  • Odpowiedz
@TheMaskator chłopie masz problemy z głową, a konkretniej jesteś nie za mądry. Te dziewczyny mają w tyłku Twoje kwiatki z origami. Piszą do Ciebie bo szukają betabankomatu, a to jest jedyna rzecz związana z Tobą jaką pamiętają. Na dodatek pewnie napisze 2-3 dziewczyny na 50 tych dla których te spermiarskie kwiatki zrobiłeś bo reszta znajdzie innego beciaka. Masz się czym dowartościowywać, fest.
  • Odpowiedz