Wpis z mikrobloga

Generalnie stoję przed zakupem ubezpieczenia do A45 amg z 2017', warto do takiego samochodu brać Autocasco poza podstawowym OC? Jestem właścicielem, auto nie jest w leasingu, nie jest na firmę.

Auto ma z 120kkm już nalatane więc nie wiem czy jest sens, zwykłe OC kupię już od 900-1000zł + NNW, OC/ac/nnw zaczyna się dla mnie od 6k i kończy gdzieś na 20k zależnie od warunków xd

Nie miałem wcześniej nigdy AC ani nawet nie likwidowałem szkody z ubezpieczenia, takze nie wiem jak to do końca działa i czy nie wychodzi się na tym podobnie jak na przedłużonej gwarancji w mediamarktcie - jest sens tyle płacić przy 5 letnim samochodzie? Skąd w ogóle tak duże różnice w ofertach OC+AC+NNW od różnych podmiotów (bazuje na porównywarkach), gdzie są kruczki? Robiłem swój research w Google ale mało tam informacji jak to faktycznie wygląda w rzeczywistości, także jak macie jakieś tipy z życia to będę wdzięczny mocno

#ubezpieczenia #samochody
  • 15
@keuaiBKonczylNocnomWartem: z doświadczenia podpowiem, że warto wykupić AC. Nie będziesz musiał się martwić, jeśli np. ktoś uszkodzi Twoje auto lub jego wyposażenie - także w czasie włamania lub jego próby, gałąź spadnie i wgniecie karoserię, czy burza, grad lub inne zjawisko pogodowe uszkodzą Twój samochód.
Zajrzyj na moje.pzu.pl - tam szybko obliczysz wysokość składki i od razu wykupisz polisę online.