Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: nie... może i był to w pewnym sensie fajny czas, ale teraz jest lepiej. Jak mając ~15 lat potrzebowałem nowy rower, to ostatecznie przejąłem rower od znajomego dziadka, który już nie jeździł i tak jeździłem przez parę lat rowerem Olimp póki się na Polskich dziurach nie rozpadł. A jak teraz stwierdziłem, że może fajnie będzie wrócić na rower, to poszedłem do salonu, wybrałem model, zamówiłem, a jak przyszedł, to po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaintWykopek: z jednej strony to było bardzo przyjemne, a z drugiej i tak nic z tego nie wyszło i zmarnowało się kilka dobrych lat swojego życia, a ile możliwości. :D rozwijaj się, to jest najlepsza droga życia
Chciałoby się mieć te 14-20 lat, wrócić sobie do domu z dziewczyną, połazić gdziekolwiek, wspólnie obejrzeć serial/seriale, leżąc i tuląc się pod ciepłym kocykiem. Tzn. to chyba fajna sprawa(?).. nie wiem - ja tego nie doświadczę.


@SaintWykopek: teenage love to trochę mem, bo laski poniżej ~25 to zwykle absolutne kompletne kretynki, z którymi nie da się porozmawiać o NICZYM.

(od każdej reguły są wyjątki, ale to jak wygrana w totka)

Więc