Wpis z mikrobloga

Jeśli Ci się podoba to bierz. Sporo osób sobie chwali.
Ale jeśli masz taką opcję to sprawdź wcześniej inne konsteukcje - najlepiej na strzelnicy.
Z bezkurkowców:
- Canik
- Glock
- PDP
- SFP9
- P10
- i tak dalej...
Z kurkowcow sprawdź jak Ci leży Cz75 i jej klony, P07, Arex zero...i nie mam więcej pomysłów, co nie znaczy że nie ma więcej fajnych sprzętów
Pewnie w każdym znajdą się jakieś problemy - zależy od egzemplarza.
Mam P10c - żre wszystko, łącznie z nieudaną elaborką. Ale to ten jeden egzemplarz.
Zacznij od przymiarki w sklepie, gdzie są dostępne, pot poczytaj o tym, który Ci się spodobał i spróbuj gdzieś z takiego postrzelać.
Z moich preferencji: gdybym nie był teraz pod kreską, kupił bym Canika Tp9 sfx, bo mi się podoba i dobrze z niego sprzęgła, ale to.moja
@derton778: zastanów się nad pistoletem 22lr, amunicja dostępna w miarę przyzwoitej cenie, teraz pojawia się coraz więcej pistoletów przypominające pistolety bojowe. Coraz więcej konkurencji dynamicznych z 22 lr. Same zalety
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inshallah: 22LR warto mieć ale raczej w wersji "ortopedycznej", jakiś GSP, Hammerli, IŻ 35 albo coś takiego. A 9 para wróciło na rynek, cena się unormowała, czemu sobie nie postrzelać? Sam dojrzewam w końcu do kupienia czegoś w 9mm bo przez ostatni rok była tragedia z tym kalibrem...
@el009: nie mówię, że 9 jest do dupy i strzelanie z niej jest czymś złym. Ale jakbym miał teraz kupować pierwszy pistolet z nastawieniem żeby dużo strzelać, to wybrałbym coś pseudo bojowego w 22 lr. Chociaż sam kupiłem taki pistolet jako 7 broń, to jest to aktualnie moja ulubiona broń jeśli chodzi o strzelanie typowo rekreacyjne/lokalne zawody.
Nie zaprzeczam też, że pełnoprawny pistolet 9mm ma jednak jakiś tam cool factor i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inshallah: w ogóle do mnie nie przemawia koncepcja "bojowego boczniaka" ale co kto lubi ¯\_(ツ)_/¯ ani to tak celne jak sportowe modele ani nie ma wrażeń jak w centralnym zapłonie ani się do obrony nie nadaje...